Brak grafik

Prośba o zwrot książek do biblioteki!

Biblioteka szkolna prosi o zwrot wypożyczonych książek.

W przypadku zagubienia lub zniszczenia podręcznika, należy powiadomić wychowawcę i po otrzymaniu informacji zwrotnej od nauczyciela bibliotekarza wpłacić wskazaną kwotę na rachunek bankowy szkoły, który w tej informacji będzie się znajdował.

W przypadku zagubienia lub zniszczenia innej książki należy ją odkupić i zwrócić do biblioteki.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły.

Informacji dla rodziców uczniów klas ósmych

Drodzy Państwo,
na stronie https://www.kuratorium.lublin.pl/, na stronie głównej znajdują się ważne informacje i załączniki do rekrutacji uczniów. Zachęcam do skorzystania.
Pozdrawiam
Elżbieta Wirga

Rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

13 maja 2020 r. Premier naszego rządu wydał Komunikat, w którym poinformował o stopniowym uruchamianiu pracy szkół. W związku z tym, pragnę przekazać Państwu najważniejsze informacje:

 1. Od 20 maja 2020 r. dzieci 6-letnie, zgłoszone przez Rodziców, będą korzystać z opieki w oddziale przedszkolnym. Kontynuowane jest nauczanie zdalne.
 2. Od 18 maja 2020 r. w naszej szkole będą odbywać się zajęcia indywidualne w ramach godzin rewalidacyjnych.
 3. Od 25 maja 2020 r. szkoła zorganizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I – III, których Rodzice wyrażą taką chęć.
 4. Kontynuowane jest nauczanie zdalne we wszystkich klasach.
 5. Od 25 maja 2020 r. oferujemy indywidualne konsultacje ze wszystkich przedmiotów dla uczniów klas VIII, które będą odbywały się na terenie szkoły. Konsultacje są dobrowolne dla uczniów.
 6. Od 1 czerwca 2020 r. umożliwiamy indywidualne konsultacje z nauczycielami  dla zainteresowanych uczniów wszystkich klas.

Aby móc przyjąć do szkoły dzieci, tych z Państwa, którzy się na to zdecydowali, prosimy  o zapoznanie się z "Procedurą bezpieczeństwa na terenie szkoły w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2’’ oraz jak najszybsze dostarczenie dokumentów, pozwalających na przyjęcie dziecka, tj. Oświadczenia rodziców, Deklaracji rodziców, Zasady funkcjonowania placówki w trakcie reżimu sanitarnego, Kwestionariusz oceny ryzyka epidemiologicznego.

 

Wypełnione i podpisane skany dokumentów należy przesyłać drogą mailową  (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub dostarczyć osobiście do wtorku 19.05.2020 r. (w przypadku oddziałów przedszkolnych), i do czwartku 21 maja 2020 r. w przypadku uczniów klas 1-3,  dla których możliwość organizacji zajęć opiekuńczych rozpocznie się od 25 maja 2020 r., aby można było właściwie zaplanować organizację pracy w tych specyficznych i trudnych warunkach.

W przypadku zajęć konsultacyjnych dla uczniów klas ósmych od 25 maja 2020 wychowawcy klas będą się kontaktować z Państwem odnośnie zapotrzebowania na takie zajęcia.

W dalszej kolejności kontakt będzie dotyczył możliwości zorganizowania zajęć konsultacyjnych dla uczniów klas 4-7 od 1 czerwca 2020 r.

Informujemy, że jeśli rodzic dziecka zapisanego na zajęcia opiekuńcze w oddziale przedszkolnym lub mającego wykupione obiady (w klasach 1-3) nie zgłosi rezygnacji do godz. 10:00 dnia poprzedniego będzie musiał ponieść koszty posiłku. Jest to związane z koniecznością wcześniejszego zakupu zaopatrzenia do stołówki.

Zarządzenie z dnia 18 maja 2020r.

Procedura bezpieczeństwa

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA 

Załącznik 1: Zasady funkcjonowania placówki

Załącznik 2: Kwestionariusz oceny ryzyka

Załącznik 3: Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych

Załącznik 4: Deklaracja rodziców

Office 365

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

w związku z przedłużeniem czasowego zamknięcia szkół do 24 maja 2020r. informujemy, że kształcenie na odległość będzie przebiegało jak dotychczas. Oznacza to, że obowiązkiem  ucznia jest realizacja zadań umieszczonych w e-dzienniku w zakładce zadania domowe. Zachęcamy wszystkich uczniów do korzystania z  platformy Office 365 https://www.office.com/, w tym zajęć realizowanych  online.

Dla Państwa wygody na stronie szkoły w zakładce Office 365  zamieściliśmy link kierujący na  platformę. 

 

Jak zmotywować się do nauki?

Kliknij, przeczytaj!

Bądź bezpieczny w sieci!

Warto skorzystać!

Warto skorzystać w okresie kwarantanny 

TVP Kultura rozpoczęła emisję zekranizowanych lektur szkolnych i innych ciekawych zajęć. Zachęcamy do ich obejrzenia

            I mnóstwo materiałów w linku poniżej... nie czekaj i zamiast się nudzić skorzystaj!

https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna 

https://www.kuratorium.lublin.pl/?akc=akt&op=szcz&id=10497

 

Dziś na stadionie MOSiR w Puławach dziewczyny z rocznika 2005 i młodsze brały udział w Finale Wojewódzkim w Czwórboju LA. Ku zaskoczeniu wszystkich nasze dziewczyny spisały się rewelacyjne zajmując 3 miejsce w województwie. Dziewczyn do ostatniej konkurencji starały się uzyskiwać jak najlepsze wyniki, co zostało nagrodzone. Wielkie gratulacje dla dziewczyn, oraz za pomoc dla rodziców wspierających swoim dopingiem i wsparciem z trybun. Skład zespołu: Nikola Jasik, Wiktoria Komorek, Paula Krzyżanowska, Magdalena Rogalska, Wiktoria Wójcik, Sandra Cisłak, Zuzanna Jędrych.

29.05.2018r na hali MOSiR w Puławach odbyły się zawody rejonowe w pływaniu dziewcząt i chłopców
Nikola Jasik zajęła 1 miejsce w stylu grzbietowym, Wiktoria Wójcik 3 miejsce w stylu motylkowym, natomiast Wiktor Woźniak 3 miejsce również w stylu motylkowym. Wszyscy uczniowie uzyskali awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 7 czerwca w Lublinie.


15 marca odbyły się Mistrzostwa Puławskich Szkół Podstawowych w piłce ręcznej. Nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce i zapewnili sobie awans do następnego etapu powiatowego. Jesteśmy dumni z naszych sportowców i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Punktacja w poszczególnych meczach:

Sp6-Sp3 24-1
Sp6-Sp11 12-6
Sp6-Sp1 21-1


Miło nam poinformować, że Piotr Mielczarski uczeń klasy 6a został Najlepszym Zawodnikiem w VII Międzynarodowym XVII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

7 grudnia 2017 odbył się w Lublinie Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w pływaniu indywidualnym i drużynowym.
W konkurencjach indywidualnych brało udział po 18 najlepszych zawodników województwa lubelskiego z rocznika 2005 i młodsi.
Naszą szkołę reprezentowały 2 uczennice: Nikola Jasik i Wiktoria Wójcik.
Ostatecznie Wiktoria zajęła 9 miejsce w wyścigu 50 m stylem grzbietowym.
Nikola Jasik w konkurencji 50 m stylem motylkowym zajęła wysokie 3 miejsce. Otrzymała pamiątkowy dyplom oraz medal.
Poprawiła również swój rekord życiowy uzyskując czas 34.94 sek., co daje 9 czas w Polsce w 2017 r. wśród dziewczynek w wieku 11 lat.
Dodajmy, że Nikola i Wiktoria są z rocznika 2006!!!
Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ⯑⯑⯑

 
27.11.2017 w hali sportowej MOSiR w Puławach odbyły się zawody rejonowe w pływaniu dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali Nikola Jasik, Wiktoria Wójcik i Wiktor Woźniak. Na 50 m style motylkowym Nikola zajęła II miejsce. Wiktoria na 50 m stylem grzbietowym zajęła III miejsce, natomiast Wiktor na 50 m stylem dowolnym zajął IV miejsce. Nikola i Wiktoria awansowały do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 7 grudnia 2017 r. w Lublinie. Liczymy na dobre wyniki naszych dziewczyn, a może któraś sprawi nam niespodziankę i przywiezie medal z Lublina!!!

Powodzenia!!!


W szkole podstawowej nr 11 odbyły się zawody powiatowe w pływaniu drużynowym i indywidualnym chłopców i dziewcząt. Naszą szkolę reprezentowało 3 uczniów.
Nikola Jasik zajęła II miejsce w konkurencji 50m stylem motylkowym ustanawiając po raz kolejny swój rekord życiowy. Zaznaczmy, że Nikoli brakuje już tylko 0.48 sek do 10 wyniku w Polsce w kategorii dziewczynek 11 lat. Mamy nadzieje, że w kolejnym etapie zawodów Nikola zbliży się do wyniku 35 sek.
Wiktoria Wójcik zajęła I miejsce w konkurencji 50m stylem grzbietowym, natomiast Wiktor Woźniak zajął III miejsce w konkurencji 50m stylem dowolnym.
Wszyscy uczniowie uzyskali awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w poniedziałek w hali MOSiR w Puławach.
Gratulujemy zawodnikom i czekamy na kolejne sukcesy z ich udziałem.

18.11.2017 odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Dzieci 10 i 11 lat w Kraśniku.
Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice Nikola Jasik i Wiktoria Wójcik.
Nikola stylem motylkowym na 50m zajęła 2 miejsce,
stylem zmiennym na 200m również zajęła 2 miejsce.
W obu przypadkach pobiła swoje rekordy życiowe
Wiktoria Wójcik stylem grzbietowym na 100m zajęła 9 miejsce,
stylem dowolnym na 100m zajęła 13 miejsce.
Oprócz tego Nikola została sklasyfikowana na 5 miejscu w klasyfikacji wszystkich dziewczynek biorących udział w mistrzostwach.

Dziewczynki uzyskały wspaniałe wyniki. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


W środę 15.112017 odbyły się zawody pływackie na hali MOSiR
Były to zawody w ramach środy pływackiej a dokładnie IV runda tych zawodów. Rywalizowały dzieci z klas 3 na 50m stylem dowolnym. Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów.
Najlepsze miejsce zajęła Klaudia Deputat, która zajęła 1 miejsce.

Startowały również Nikola Jasik i Wiktoria Wójcik na 100m stylem klasycznym w roczniku 2006. Nikola zajęła 2 miejsce, natomiast Wiktoria 6 miejsce.

Gratulujemy!


W Powiatowych Mistrzostwach Chłopców w Piotrowicach Karol Warda i Piotr Mielczarski zajęli 1 miejsce w rywalizacji klas 4-6 szkół podstawowych. Łukasz Maraszkiewicz i Antoni Pyska zajęli 2 miejsce w rywalizacji klas VII szkół podstawowych i gimnazjum.
Dziewczęta Nikola Jasik, Natalia Kowal, Weronika Suszek zajęły 2 miejsce. Gratulujemy!


5 listopada 2017r. odbyły się XXVIII Ogólnopolskie Biegi Niepodległości Puław 2017. Impreza umieszczona jest w programie XXV Grand Prix Polski Środkowo – Wschodniej.
Na biegach stawiło się kilkanaście dzieci z naszej szkoły.Największy wynik osiągnęła Nikola Jasik, która w kategorii wiekowej 2005-2006 dziewcząt zajęła 1 miejsce.
Wiktoria Wójcik w tej samej kategorii zajęła 11 miejsce.Należy dodać, że na zawody przyjechały dzieci z różnych miejscowości w tym ze szkół o profilu lekkoatletycznym, więc jest to tym bardziej ogromny sukces.


Nasze uczennice wzięły udział w IV rundzie Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików w pływaniu, która odbyła się w Krasnymstawie.
Startowały 2 zawodniczki Nikola Jasik i Wiktoria Wójcik.
Nikola na dystansie 50 m stylem motylkowym zajęła 3 miejsce ustanawiając swój rekord życiowy, a na dystansie 50 m stylem klasycznym zajęła 4 miejsce.
Wiktoria plasowała się w połowie stawki w swoich startach.


Dzieci z naszej szkoły wzięły udział w IV Mistrzostwach Puław w badmintona. Zawody odbywały się w Szkole Podstawowej Nr 10. Naszą szkołę reprezentował następujący skład: Kamila Kundzicz, Jakub Woźniak, Jakub Baran, Aleksander Pyska, Antoni Pyska, Mateusz Bartosik, Natalia Kowal. Jakub Woźniak z klasy IIIb zajął pierwsze miejsce. Gratujemy i życzymy dalszych sukcesów.


31 października w naszej szkole odbyły się zawody drużynowe w badmintona dla szkół podstawowych oraz gimnazjum. Dziewczęta rywalizowały ze starszymi od siebie zawodniczkami z ZSO nr 2. Weronika Suszek i Natalia Kowal zajęły 1 miejsce. Chłopcy zaś rywalizowali ze Szkołą Podstawową nr 2 oraz ZSO nr 2. Łukasz Maraszkiewicz i Antoni Pyska również zajęli 1 miejsce. Dzięki wygranym nasza szkoła zakwalifikowała się do półfinału wojewódzkiego.


W poniedziałek 30 października w naszej szkole odbyły się zawody w badmintona dla szkół podstawowych klas 4-6. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęły 1 miejsce i zakwalifikowali się do kolejnego etapu. Chłopców reprezentowali Karol Warda i Piotr Mielczarski, dziewczynki Nikola Jasik i Natalia Kowal.


W półfinale wojewódzkim przełajowych biegów drużynowych w Rykach nasze dziewczęta z rocznika 2005/2006 zajęły 1 miejsce. Indywidualnie w swoim biegu Nikola Jasik zajęła 3 miejsce, a Wiktoria Komorek 4.


20 października w Puławach odbyły się drużynowe biegi przełajowe na szczeblu powiatowym. Biegi podzielone były na kategorie wiekowe rocznik 2007 i młodsi chłopcy i dziewczynki oraz roczniki 2005/2006 chłopcy i dziewczynki. Dziewczyny w roczniku 2005/2006 odniosły ogromny sukces, gdyż zajęły 1 miejsce :) Co dało im awans do półfinału wojewódzkiego. Ponadto indywidualnie w tej kategorii Nikola Jasik zajęła 1 miejsce, a Wiktoria Komorek 2 miejsce. Dziewczynki z rocznika 2007 i młodsze zajęły drużynowo 3 miejsce, a Oliwia Mącidym indywidualnie 2 miejsce. Wśród chłopców z rocznika 2005/2006 Piotr Mielczarski zajął 2 miejsce. Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.


4 października w lesie obok naszej szkoły odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu powiatowym. Nasze dziewczyny rocznik 2005 i młodsze zajęły 2 miejsce i awansowały do zawodów wojewódzkich w Rykach. Chłopcy zaś zajęli 3 miejsce, niestety nie awansowali do kolejnego etapu.
10 października odbyły się zawody 1/2 wojewódzkie w których brały udział nasze dziewczęta, zajęły 3 miejsce, co nie dało im awansu do finału wojewódzkiego.
Cieszymy się z tych wyników, które zostały osiągnięte przez naszych uczniów i życzymy dalszych sukcesów.

Chcemy pochwalić dziewczyny za ambicje i wolę walki do ostatnich metrów
Skład: Nikola Jasik klasa Vb Wiktoria Wójcik klasa VIc, Wiktoria Komorek klasa VIb, Zuzanna Jędrych klasa VIc, Sandra Cisłak klasa VIc, Wiktoria Bieniek klasa VIc, Paula Krzyżanowska klasa VIc, Magdalena Rogalska klasa VIb, Karolina Krawczyk klasa VIb.

 
 
 

Mistrzostwa Puław w Tenisie stołowym

W dniach 30.X oraz 3.XI rozegrano na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 indywidualne mistrzostwa Puław w tenisie stołowym. Kategorie klas V-VI dziewczynek zdominowały zawodniczki naszej szkoły zajmując I miejsce - Krystyna Kruk klasa VI, III miejsce - Klaudia Grzeszczuk klasa VI oraz IV miejsce - Oliwia Jurek klasa V.

W kategorii klas IV chłopców na III miejscu uplasował się Piotr Mielczarski.
W kategorii klas V- VI, II miejsce zajął Wiktor Kwiatek.

Wszyscy wymienieni uczniowie wywalczyli awans na mistrzostwa powiatu.

 

 

Uczniowie SP6 Mistrzami Miasta i Powiatu w Badmintonie !!!

23.X Mistrzostwa Miasta Puławy oraz 27.X Mistrzostwa Powiatu odbyły się
Szkole Podstawowej nr 10 w Puławach

Naszą szkołę reprezentowali :

 • Jaśkowski Bartłomiej
 • Giza Michał
 • Maraszkiewicz Łukasz
 • Yoang Chen
 • Sikora Daria
 • Kwit Anna
 • Próchniak Patrycja
 • Suszek Weronika

 

 

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom oraz życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim.

Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej
nr 6 im. Polskich Lotników

w Puławach

w roku szkolnym 2014/2015

 1. Badminton drużynowy:
 • I miejsce powiat chłopcy
 • II miejsce powiat (dziewczęta);
 1. Piłka siatkowa:
 • „4” – I miejsce miasto, II miejsce powiat (chłopcy),
 • „4” – II miejsce miasto (dziewczęta),
 • „3” – II miejsce miasto, III miejsce powiat (dziewczęta),
 • „3” – I miejsce miasto, II miejsce powiat (chłopcy).
 1. Pływanie:
 • Magdalena Tomaszewska I miejsce miasto, I miejsce powiat, I miejsce rejon, III miejsce województwo
 • Łukasz Maraszkiewicz V miejsce powiat
 • Maciej Paliszewski V miejsce powiat
 1. Indywidualne biegi przełajowe

       KLASY IV

 • Weronika Suszek III miejsce
 • Ernest Matyjaszek IV miejsce
 • Milewski Dawid V miejsce

       KLASY VI

 •  Magdalena Tomaszewska II miejsce
 •  Łukasz Pawlonka II miejsce
 1. DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
 • II miejsce powiat, V miejsce rejon chłopcy
 1. TENNIS INDYWIDUALNY

      KLASY IV

 • III miejsce Kwiatek Wiktor
 • III miejsce Stasiak Patrycja

      KLASY VI

 • Tomaszewska Magdalena III miejsce