Brak grafik

Wznowienie zajęć szkolnych

Informacji na temat szczepień przeciwko COVID – 19

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy zamieszczona została informacja na temat szczepień przeciwko COVID-19.

OGŁOSZENIE DOT. OBIADÓW DLA KLAS I – III

W sprawie opłaty za obiady dla klas I – III za miesiąc styczeń 2021 r., bardzo prosimy o kontakt telefoniczny ze szkołą, w związku z nadpłatą w poprzednich miesiącach.

Wyniki konkursu "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"

2020/2021 WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO SZKOLNEGO KOŁA PCK NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

W tym roku wpłynęło 31 prac od uczniów z klas 0-8.
Serdecznie wszystkim dziękujemy. Szczególnie aktywni byli uczniowie klasy 0A, 1A, 1B, 4C, 6C.
Nagrody i dyplomy dla laureatów zostaną rozdane po powrocie uczniów do szkoły. Osoby wyróżnione otrzymają dyplomy.
Konkurs podzielony był na dwie kategorie:

Klasy 0-3

Wyróżnienia:
Kaja Chudoń - 6C
Szymon Kułaga - 4C

Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.
Anna Stężycka

"POD BIAŁO-CZERWONĄ"

Zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do wzięcia udziału w projekcie "Pod biało - czerwoną" zainicjowaną przez Prezesa Rady Ministrów RP.
Wszystkie informacje na temat projektu oraz swój głos można oddać wchodząc na poniższą stronę:

Sukces Juliana Juszkiewicza

Wiersz