Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy I na rok szkolny 2021/2022

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022

REKRUTACJA !!!

Szanowni Państwo,
pragniemy zaprosić Państwa na wirtualną podróż do naszej "Szóstki".
Naszą tradycją jest przygotowywanie znamienitych Dni Otwartych, jednakże z powodu obostrzeń zmuszeni jesteśmy przenieść to wydarzenie w przestrzeń internetową.
Zaprezentujemy Państwu ofertę edukacyjną naszej placówki, ciekawe chwile z życia szkoły, a także odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Jeszcze raz zapraszamy!
Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach.

LINK -->  Rekrutacja 2021/2022 do Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach!

Przedstawiamy nasz "Szóstkowy świat"

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym filmem!

Zobacz film na You Tube  ---->  Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach

Akcja na rzecz puławskiego Hospicjum "Słodki upominek na Walentynki"

Informacji na temat szczepień przeciwko COVID – 19

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy zamieszczona została informacja na temat szczepień przeciwko COVID-19.

Konsultacje

Konsultacje dla rodziców, dzieci i nauczycieli w ramach Programu Alternatywa odbywają się drogą online po wcześniejszym umówieniu na dzienniku elektronicznym z pedagogiem lub psychologiem wtorek 13.30 - 15.45 oraz środa 13.30 - 15.00. Zapraszamy do kontaktu.
Agnieszka Gruszecka - psycholog szkolny i Olga Bernat - pedagog szkolny.

Droczy uczniowie!
Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża organizuje konkurs plastyczny na kartkę świąteczną dla uczniów klas 0-8 naszej szkoły.
1. Konkurs trwa od 01.12.2020 do 14.12.2020r.
2. Technika wykonania prac dowolna.
3. Zrobioną kartkę należy sfotografować i przesłać do pani Anny Stężyckiej na dziennik lub czat Teems.
4. Do zdjęcia rodzic musi dopisać: " Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka.........w konkursie plastycznym SK PCK i przetwarzanie jego danych osobowych oraz publikację danych i rysunku na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Puławach"+ podpis rodzica.
5. Praca bez przesłanej zgody nie może wziąć udziału w konkursie.
6. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 22.12.2020r.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, przewidujemy nagrody!