Brak grafik

Wznowienie zajęć szkolnych

Informacji na temat szczepień przeciwko COVID – 19

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy zamieszczona została informacja na temat szczepień przeciwko COVID-19.

OGŁOSZENIE DOT. OBIADÓW DLA KLAS I – III

W sprawie opłaty za obiady dla klas I – III za miesiąc styczeń 2021 r., bardzo prosimy o kontakt telefoniczny ze szkołą, w związku z nadpłatą w poprzednich miesiącach.

Wyniki konkursu "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"

2020/2021 WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO SZKOLNEGO KOŁA PCK NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

W tym roku wpłynęło 31 prac od uczniów z klas 0-8.
Serdecznie wszystkim dziękujemy. Szczególnie aktywni byli uczniowie klasy 0A, 1A, 1B, 4C, 6C.
Nagrody i dyplomy dla laureatów zostaną rozdane po powrocie uczniów do szkoły. Osoby wyróżnione otrzymają dyplomy.
Konkurs podzielony był na dwie kategorie:

Klasy 0-3

Wyróżnienia:
Kaja Chudoń - 6C
Szymon Kułaga - 4C

Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.
Anna Stężycka

"POD BIAŁO-CZERWONĄ"

Zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do wzięcia udziału w projekcie "Pod biało - czerwoną" zainicjowaną przez Prezesa Rady Ministrów RP.
Wszystkie informacje na temat projektu oraz swój głos można oddać wchodząc na poniższą stronę:

Sukces Juliana Juszkiewicza

Wiersz

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ O PATRONIE SZKOŁY

1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach

1.  Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej dotyczącej patrona szkoły

1.  Cele konkursu:
  • popularyzacja sylwetek Lotników Polskich
  • kształtowanie postaw patriotycznych oraz poczucia tożsamości narodowej
  • rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną
  • kształtowanie umiejętności selekcji potrzebnych informacji
  • wdrażanie do korzystania z różnorodnych źródeł informacji z poszanowaniem praw autorskich.

1. Sposób przeprowadzenia konkursu:

Prace wykonywane są indywidualnie. Prezentacja zgłoszona do konkursu powinna być wykonana w programie Microsoft PowerPoint (pakiet programu Microsoft Office). Jako nazwę plików należy wpisać swoje nazwisko i imię. W prezentacji powinny być zawarte informacje o wykorzystywanych materiałach źródłowych. Należy podać bibliografię.

Praca powinna zawierać minimum 10 slajdów.

Miejsce i termin składania prac:

­- Prace należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12 listopada 2020 r.

- wyniki ogłoszone zostaną na stronie szkoły dnia 16.11.2020 r.

1. Kryteria oceny prac konkursowych:

- Prezentacje zostaną nagrodzone w dwóch kategoriach wiekowych kl. 4-6 oraz kl. 7-8

- Temat powinien być opracowany ciekawie oraz poprawnie pod względem merytorycznym, stylistycznym oraz ortograficznym

- Ocenie będzie podlegać zawartość merytoryczna, szata graficzna, efekt wizualny, przejrzystość oraz przyjęta koncepcja

1. Nagrodami będą oceny cząstkowe (celujące) z j. polskiego, historii i informatyki

1. Postanowienia końcowe

- Decyzja komisji oceniającej jest nieodwołalna. Przystępujący do konkursu uczestnik akceptuje postanowienia powyższego Regulaminu. Akceptacja regulaminu wiąże ze sobą prawo do późniejszego wykorzystania prac przez szkołę.