Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy I na rok szkolny 2021/2022

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022

REKRUTACJA !!!

Szanowni Państwo,
pragniemy zaprosić Państwa na wirtualną podróż do naszej "Szóstki".
Naszą tradycją jest przygotowywanie znamienitych Dni Otwartych, jednakże z powodu obostrzeń zmuszeni jesteśmy przenieść to wydarzenie w przestrzeń internetową.
Zaprezentujemy Państwu ofertę edukacyjną naszej placówki, ciekawe chwile z życia szkoły, a także odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Jeszcze raz zapraszamy!
Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach.

LINK -->  Rekrutacja 2021/2022 do Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach!

Przedstawiamy nasz "Szóstkowy świat"

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym filmem!

Zobacz film na You Tube  ---->  Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach

Akcja na rzecz puławskiego Hospicjum "Słodki upominek na Walentynki"

Informacji na temat szczepień przeciwko COVID – 19

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy zamieszczona została informacja na temat szczepień przeciwko COVID-19.

Konsultacje

Konsultacje dla rodziców, dzieci i nauczycieli w ramach Programu Alternatywa odbywają się drogą online po wcześniejszym umówieniu na dzienniku elektronicznym z pedagogiem lub psychologiem wtorek 13.30 - 15.45 oraz środa 13.30 - 15.00. Zapraszamy do kontaktu.
Agnieszka Gruszecka - psycholog szkolny i Olga Bernat - pedagog szkolny.

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ O PATRONIE SZKOŁY

1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach

1.  Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej dotyczącej patrona szkoły

1.  Cele konkursu:
  • popularyzacja sylwetek Lotników Polskich
  • kształtowanie postaw patriotycznych oraz poczucia tożsamości narodowej
  • rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną
  • kształtowanie umiejętności selekcji potrzebnych informacji
  • wdrażanie do korzystania z różnorodnych źródeł informacji z poszanowaniem praw autorskich.

1. Sposób przeprowadzenia konkursu:

Prace wykonywane są indywidualnie. Prezentacja zgłoszona do konkursu powinna być wykonana w programie Microsoft PowerPoint (pakiet programu Microsoft Office). Jako nazwę plików należy wpisać swoje nazwisko i imię. W prezentacji powinny być zawarte informacje o wykorzystywanych materiałach źródłowych. Należy podać bibliografię.

Praca powinna zawierać minimum 10 slajdów.

Miejsce i termin składania prac:

­- Prace należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12 listopada 2020 r.

- wyniki ogłoszone zostaną na stronie szkoły dnia 16.11.2020 r.

1. Kryteria oceny prac konkursowych:

- Prezentacje zostaną nagrodzone w dwóch kategoriach wiekowych kl. 4-6 oraz kl. 7-8

- Temat powinien być opracowany ciekawie oraz poprawnie pod względem merytorycznym, stylistycznym oraz ortograficznym

- Ocenie będzie podlegać zawartość merytoryczna, szata graficzna, efekt wizualny, przejrzystość oraz przyjęta koncepcja

1. Nagrodami będą oceny cząstkowe (celujące) z j. polskiego, historii i informatyki

1. Postanowienia końcowe

- Decyzja komisji oceniającej jest nieodwołalna. Przystępujący do konkursu uczestnik akceptuje postanowienia powyższego Regulaminu. Akceptacja regulaminu wiąże ze sobą prawo do późniejszego wykorzystania prac przez szkołę.