.

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy I na rok szkolny 2021/2022

.

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022 

 

 

REKRUTACJA !!!

Szanowni Państwo,
pragniemy zaprosić Państwa na wirtualną podróż do naszej "Szóstki".
Naszą tradycją jest przygotowywanie znamienitych Dni Otwartych, jednakże z powodu obostrzeń zmuszeni jesteśmy przenieść to wydarzenie w przestrzeń internetową.
Zaprezentujemy Państwu ofertę edukacyjną naszej placówki, ciekawe chwile z życia szkoły, a także odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Jeszcze raz zapraszamy!
Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach.

 

 LINK -->  Rekrutacja 2021/2022 do Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach! 

 

 

Przedstawiamy nasz "Szóstkowy świat"

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym filmem! 

Zobacz film na You Tube  ---->  Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach 

.

Akcja na rzecz puławskiego Hospicjum "Słodki upominek na Walentynki"

Informacji na temat szczepień przeciwko COVID – 19

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy zamieszczona została informacja na temat szczepień przeciwko COVID-19.

https://www.pulawy.eu/artykuly/informacje-na-temat-szczepien-przeciwko-covid-19,42906.htm

 

Konsultacje

Konsultacje dla rodziców, dzieci i nauczycieli w ramach Programu Alternatywa odbywają się drogą online po wcześniejszym umówieniu na dzienniku elektronicznym z pedagogiem lub psychologiem wtorek 13.30 - 15.45 oraz środa 13.30 - 15.00. Zapraszamy do kontaktu.
Agnieszka Gruszecka - psycholog szkolny i Olga Bernat - pedagog szkolny.

1. Eryk Kosowski 7A-11pkt

2. Wiktoria Sadurska 7A - 19pkt

3. Aleksander Janaczek 6C - 1pkt

4. Aleksandra Pasoń 6C - 10pkt

5. Adrianna Rudny 6C - 14pkt

6. Klaudia Deputat 6d- 10 pkt

7. Magdalena Kuźma 6d - 21 pkt

8. Natalia Sułek 6d- 16 pkt

9. Julia Bełcikowska 7c - 25 pkt

10. Dominik Warzyński 7c - 16 pkt

11. Aleksandra Szczepańska 7c - 15 pkt

12. Weronika Glegoła 7c- 17 pkt

13. Mateusz Sykut 6a- 14 pkt

14. Antoni Podkówka 6a- 14 pkt

15. Zuzanna Niezgoda 6a - 21 pkt

16. Aleksandra Jaroszewicz 7b - 31pkt

17. Mateusz Kozyra 7b - 8 pkt

18. Kinga Góra 7b 12 pkt

19. Julian Juszkiewicz 7b - 15 pkt

20. Wiktoria Bernat 7b - 22 pkt

21. Nikola Nowaczek 7b - 21 pkt

22. Stanisław Sygnowski 7b - 20 pkt

23. Wiktoria Barańska 6b  - 16pkt

24. Paulina Gajek   6b    -  6pkt

25. Mikołaj Kacperczak   6b  -  5 pkt

26. Nikola Jasik   8B  - 37 pkt

27. Wiktoria Łysiak   8B   -   24 pkt