Brak grafik

.

Wznowienie zajęć szkolnych

Informacji na temat szczepień przeciwko COVID – 19

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy zamieszczona została informacja na temat szczepień przeciwko COVID-19.

https://www.pulawy.eu/artykuly/informacje-na-temat-szczepien-przeciwko-covid-19,42906.htm

 

OGŁOSZENIE DOT. OBIADÓW DLA KLAS I – III

W sprawie opłaty za obiady dla klas I – III za miesiąc styczeń 2021 r., bardzo prosimy o kontakt telefoniczny ze szkołą, w związku z nadpłatą w poprzednich miesiącach.

.

Wyniki konkursu "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"

 

 

2020/2021 WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO SZKOLNEGO KOŁA PCK NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

W tym roku wpłynęło 31 prac od uczniów z klas 0-8.
Serdecznie wszystkim dziękujemy. Szczególnie aktywni byli uczniowie klasy 0A, 1A, 1B, 4C, 6C.
Nagrody i dyplomy dla laureatów zostaną rozdane po powrocie uczniów do szkoły. Osoby wyróżnione otrzymają dyplomy.
Konkurs podzielony był na dwie kategorie:

Klasy 0-3
Laureaci:
Dorota Samorek-3A
Oskar Pyska - 1B
Agata Chlipalska -1A
Kornelia Sygnowska -0A

Wyróżnienia:
Jan Lewandowski - 1B
Mikołaj Lewandowski - 0A
Amelia Walaszek-1A
Maja Jaworska - 3C
Ewa Mielczarska - 0A
Szymon Majewski-Walecz-1A

Klasy 4-8
Laureaci:
Aleksandra Jurak - 4C
Piotr Bartkiewicz -7A
Aleksander Janaczek - 6C
Jakub Sacha -4C
Nikola Nowaczek -7B

Wyróżnienia:
Kaja Chudoń - 6C
Szymon Kułaga - 4C

Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.
Anna Stężycka

ZDJĘCIA

"POD BIAŁO-CZERWONĄ"

Zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do wzięcia udziału w projekcie "Pod biało - czerwoną" zainicjowaną przez Prezesa Rady Ministrów RP.
Wszystkie informacje na temat projektu oraz swój głos można oddać wchodząc na poniższą stronę:

Sukces Juliana Juszkiewicza

Wiersz

1. Eryk Kosowski 7A-11pkt

2. Wiktoria Sadurska 7A - 19pkt

3. Aleksander Janaczek 6C - 1pkt

4. Aleksandra Pasoń 6C - 10pkt

5. Adrianna Rudny 6C - 14pkt

6. Klaudia Deputat 6d- 10 pkt

7. Magdalena Kuźma 6d - 21 pkt

8. Natalia Sułek 6d- 16 pkt

9. Julia Bełcikowska 7c - 25 pkt

10. Dominik Warzyński 7c - 16 pkt

11. Aleksandra Szczepańska 7c - 15 pkt

12. Weronika Glegoła 7c- 17 pkt

13. Mateusz Sykut 6a- 14 pkt

14. Antoni Podkówka 6a- 14 pkt

15. Zuzanna Niezgoda 6a - 21 pkt

16. Aleksandra Jaroszewicz 7b - 31pkt

17. Mateusz Kozyra 7b - 8 pkt

18. Kinga Góra 7b 12 pkt

19. Julian Juszkiewicz 7b - 15 pkt

20. Wiktoria Bernat 7b - 22 pkt

21. Nikola Nowaczek 7b - 21 pkt

22. Stanisław Sygnowski 7b - 20 pkt

23. Wiktoria Barańska 6b  - 16pkt

24. Paulina Gajek   6b    -  6pkt

25. Mikołaj Kacperczak   6b  -  5 pkt

26. Nikola Jasik   8B  - 37 pkt

27. Wiktoria Łysiak   8B   -   24 pkt