Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy I na rok szkolny 2021/2022

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022

REKRUTACJA !!!

Szanowni Państwo,
pragniemy zaprosić Państwa na wirtualną podróż do naszej "Szóstki".
Naszą tradycją jest przygotowywanie znamienitych Dni Otwartych, jednakże z powodu obostrzeń zmuszeni jesteśmy przenieść to wydarzenie w przestrzeń internetową.
Zaprezentujemy Państwu ofertę edukacyjną naszej placówki, ciekawe chwile z życia szkoły, a także odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Jeszcze raz zapraszamy!
Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach.

LINK -->  Rekrutacja 2021/2022 do Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach!

Przedstawiamy nasz "Szóstkowy świat"

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym filmem!

Zobacz film na You Tube  ---->  Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach

Akcja na rzecz puławskiego Hospicjum "Słodki upominek na Walentynki"

Informacji na temat szczepień przeciwko COVID – 19

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy zamieszczona została informacja na temat szczepień przeciwko COVID-19.

Konsultacje

Konsultacje dla rodziców, dzieci i nauczycieli w ramach Programu Alternatywa odbywają się drogą online po wcześniejszym umówieniu na dzienniku elektronicznym z pedagogiem lub psychologiem wtorek 13.30 - 15.45 oraz środa 13.30 - 15.00. Zapraszamy do kontaktu.
Agnieszka Gruszecka - psycholog szkolny i Olga Bernat - pedagog szkolny.

Szanowni Państwo,

wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz uczniów i postanowiliśmy założyć kanał na youtubie, na którym będziemy umieszczać wszystkie nagrane przez nas filmy.

Niestety Facebook bardzo często pogarsza jakość filmu, a zdarza się też, że nie pozwala opublikować jakiejś treści ze względu na użytą piosenkę.

Dlatego zapraszamy do obserwowania naszego youtubowego konta :)

Poniżej link do filmu, dzięki któremu staliśmy się laureatami konkursu "Pomarańczowa siła" :)

Film nagrany przez uczniów naszej szkoły na konkurs zorganizowany przez Fundację ING Dzieciom. Piosenka: Kensington - Streets