Świąteczna Paka Dla Zwierzaka

Samorząd uczniowski organizuje akcję dla zwierząt z puławskiego schroniska. Zbieramy karmę, koce, poduszki i zabawki. 

ŚwiątecznaPakaDlaZwierzaka

Kiermasz Świąteczny

#RazemNaŚwięta

Mikołajki w świetlicy

Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny w świetlicy szkolnej gości już od pierwszych dni grudnia. Dzieci pisały listy do Mikołaja, wykonywały pracę plastyczne o tematyce świątecznej. 

Więcej…

Uroczyste wręczenie stypendiów uczniowskich

10 grudnia br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów.

Więcej…

Konkurs Wiedzy o Bracie Albercie „Trzeba dobrym być jak chleb”

W ramach obchodów 20. rocznicy nadania Puławom Patrona Świętego Brata Alberta odbył się konkurs poświęcony postaci tego wyjątkowego Świętego.

Więcej…

Andrzejki szkolne uczniów klas IV - VIII

Dnia 25 listopada uczniowie klas IV - VIII bardzo dobrze bawili się podczas zabawy andrzejkowej zorganizowanej przez samorząd szkolny. 

Zdjęcia

 

Andrzejki w szkolnej świetlicy

29 listopada nasza świetlica zamieniła się w magiczny salon, w którym zgodnie z tradycją, odbyły się różne wróżby i zabawy.

Więcej…
Delegacja naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyła w puławskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w Kościele pw. Św. Józefa na Włostowicach.  Następnie przedstawiciele miejskich władz, organizacji kombatanckich, instytucji, stowarzyszeń oraz szkół i placówek wychowawczych oddali hołd walczącym o naszą wolność poprzez uroczyste złożenie wieńców i zapalenie zniczy pod pomnikiem Odzyskania Niepodegłości.
Uczniowie naszej szkoły także złożyli piękną wiązankę.  
Niektórzy z nich postanowili uczcić to ważne święto narodowe uczestnictwem w XXX Ogólnopolskich Biegach Niepodległości oraz udziałem w inicjatywie "Niepodległa do hymnu!