W dniu 4 listopada 2019 r. na  zaproszenie pani Agnieszki Płaskocińskiej i Gabrieli Chodoły, uczniów klas drugich, odwiedziła Pani Anita Cholewa wraz ze swoimi uczennicami. Pani Anita jest higienistką oraz nauczycielem Policealnej Szkoły Studium Medycznego w Puławach.

W związku z trwaniem w szkole projektu edukacyjnego „Wie to każdy drugoklasista-zdrowy styl życia – rzecz oczywista” zaproszony gość przeprowadził pogadankę połączoną z warsztatami na temat „Higieny jamy ustnej”. Dzieci poznały zasady dotyczące dbania o zęby oraz zawód stomatologa i higienistki. Uczniowie wiele się dowiedzieli na temat prawidłowego dbania o zęby, jak też mogły praktycznie sprawdzić swoją wiedzę w części warsztatowej. Zajęcia zostały przeprowadzone profesjonalnie z dużym zaangażowaniem obydwu stron.