Brak grafik

Wznowienie zajęć szkolnych

Informacji na temat szczepień przeciwko COVID – 19

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy zamieszczona została informacja na temat szczepień przeciwko COVID-19.

"POD BIAŁO-CZERWONĄ"

Zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do wzięcia udziału w projekcie "Pod biało - czerwoną" zainicjowaną przez Prezesa Rady Ministrów RP.
Wszystkie informacje na temat projektu oraz swój głos można oddać wchodząc na poniższą stronę:

Sukces Juliana Juszkiewicza

Wiersz

Akcja PCK

BIEG PO ZDROWIE

Konsultacje

Konsultacje dla rodziców, dzieci i nauczycieli w ramach Programu Alternatywa odbywają się drogą online po wcześniejszym umówieniu na dzienniku elektronicznym z pedagogiem lub psychologiem wtorek 13.30 - 15.45 oraz środa 13.30 - 15.00. Zapraszamy do kontaktu.
Agnieszka Gruszecka - psycholog szkolny i Olga Bernat - pedagog szkolny.

2020/2021 DNI PATRONA 16 - 20.11.2020r.

Legenda i sława wzięły nas na swe skrzydła i niosły naprzód  –
                                                                             Józef Piłsudski

DNI PATRONA SZKOŁY

Nasza szkoła w październiku wzięła udział w Marzycielskiej Poczcie, ogólnopolskiej akcji, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Pisanie stymuluje nawiązywanie kontaktów społecznych, rozwija uczucia życzliwości i przyjaźni. Chore dzieci czują ogromne wsparcie ze strony nieznajomych im osób. Listy dodają im siły do walki z chorobą.

Nasi uczniowie egzamin z empatii zdali na szóstkę. Do akcji przyłączyło się mnóstwo osób. Pisaliśmy listy, życzenia i pozdrowienia oraz przygotowaliśmy rysunki dla dzieci. Do inicjatywy przyłączyła się również świetlica szkolna, która do korespondencji dołączyła piękne prace i drobne upominki.

Cel, jaki nam przyświecał, to niesienie pomocy chorym dzieciom. Mamy nadzieję, że wysłane przez nas listy sprawiły im radość i pozwoliły rozproszyć uczucie samotności.