Brak grafik

Bezpieczne wakacje

Stojąc u progu wakacji pamiętaj o kilku ważnych zasadach by  były one bezpieczne i udane.

Zasady bezpieczeństwa podczas wakacji

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ BIBLIOTEKARZY I BIBLIOTEK

8 maja jest Ogólnopolskim Dniem Bibliotekarza i Bibliotek. Inicjatywa ta została zapoczątkowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.   

Więcej…

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W coroczny kalendarz uroczystości w naszej szkole wpisany jest apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzień ten jest znakomitą okazją, by uzmysłowić rolę i znaczenie takich słów jak Patriotyzm i Ojczyzna.

Więcej…

Dzień Wiosny 2019

W czwartek, 21 marca 2019 r. świętowaliśmy w szkole Dzień Wiosny.  Dzieci powitały wiosnę siejąc nasionka różnych warzyw do doniczek z ziemią i tak powstał nasz świetlicowy ogródek. Mali ogrodnicy dowiedzieli  się przy tym co jest potrzebne roślinom do życia a przy tworzeniu ogródka było mnóstwo zabawy. 

GALERIA

 

Dni Integracji 25 - 29 marca 2019

 

          W dniach 25 – 29 marca br. obchodzić będziemy, jak co roku,       Dni Integracji,   w tym roku pod hasłem  „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.

          Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału                  w konkursach organizowanych na terenie naszej szkoły.  

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

 

                           

Dni Otwarte 25 lutego - 4 marca 2019 r. galeria

 

               Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 6 im. Polskich Lotników
w Puławach
 organizowane są corocznie  od kilku lat. W tym  roku odbyły się
w  dniach  od  25  lutego   do  4  marca.
Jest  to inicjatywa  skierowana do dzieci  pięcio- i sześcioletnich oraz ich rodziców.

Więcej…

Turniej szachowy

Już po raz dziesiąty w Osinach odbył się Zimowy Szachowy Turniej dla dzieci.
W turnieju uczestniczyło ponad stu  szachistów z różnych zakątków Polski. Więcej…

23 kwietnia w dniu Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich z inicjatywy p. Agnieszki Kowalczyk z naszej Szkolnej Biblioteki i Rodzica - p. Anety Sidor odbyło się w klasie IIIe czytanie baśni H. Ch. Andersena - przez zaproszonych gości: ks. Arkadiusza, Rodziców - p. Anety Sidor i p. Małgorzaty Sołygi, p. Danuty Chabros - naszej Pani Woźnej. Pani Agnieszka Kowalczyk wyjątkowo pięknie opowiedziała dzieciom jak czytanie książek wzbogaca słownictwo i pobudza wyobraźnię, zachęcając dzieci do czytania, by mogły przezywać cudowne chwile ze swoimi ulubionymi bohaterami w świecie bajek i fantazji. Dzieci z wielkim przejęciem i uwagą słuchały pięknych baśni pt.: "Dzikie łabędzie", "Calineczka", "Nowe szaty cesarza", "Dziewczynka z zapałkami". Uczniowie z wielką ochotą przeczytali "Brzydkie kaczątko" i "Mała Syrenka". Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez Rodziców oraz zaproszeniem do Biblioteki Szkolnej w celu wypożyczenia książek przez uczniów. Dziękujemy za wspaniałą biesiadę literacką! GALERIA