Brak grafik

.

Wznowienie zajęć szkolnych

 

 

Informacji na temat szczepień przeciwko COVID – 19

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy zamieszczona została informacja na temat szczepień przeciwko COVID-19.

https://www.pulawy.eu/artykuly/informacje-na-temat-szczepien-przeciwko-covid-19,42906.htm

 

"POD BIAŁO-CZERWONĄ"

Zachęcamy wszystkich uczniów i rodziców do wzięcia udziału w projekcie "Pod biało - czerwoną" zainicjowaną przez Prezesa Rady Ministrów RP.
Wszystkie informacje na temat projektu oraz swój głos można oddać wchodząc na poniższą stronę:

Sukces Juliana Juszkiewicza

Wiersz

Akcja PCK

BIEG PO ZDROWIE

Konsultacje

Konsultacje dla rodziców, dzieci i nauczycieli w ramach Programu Alternatywa odbywają się drogą online po wcześniejszym umówieniu na dzienniku elektronicznym z pedagogiem lub psychologiem wtorek 13.30 - 15.45 oraz środa 13.30 - 15.00. Zapraszamy do kontaktu.
Agnieszka Gruszecka - psycholog szkolny i Olga Bernat - pedagog szkolny.

2020/2021 DNI PATRONA 16 - 20.11.2020r.

Legenda i sława wzięły nas na swe skrzydła i niosły naprzód  – 
                                                                             Józef Piłsudski

DNI PATRONA SZKOŁY 

 

Do szczególnych osiągnięć uczniów naszej szkoły należą debiuty literackie. W XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "Odkrywamy Talenty Przyszłości" organizowanego przez Zespół Szkół Pro Futuro w Warszawie wydano tomik wierszy "Nie chcę wyrastać z miłości" wydany przez AECOR w Warszawie 2017 r. Nasi młodzi poeci, którzy zadebiutowali w świecie literackim  to: Karol Warda kl.5b, Jakub Flejmer kl. 7b ,Jakub Susek kl. 7b i Weronika Suszek kl.7b - uczniowie p. Beaty Węglińskiej-Słowik. Gratulujemy i życzymy nieustającej weny twórczej."