Brak grafik

USTAWA O OPIECE ZDROWOTNEJ NAD UCZNIAMI

Ustawa z dnia 12 kwietnia 2019r. o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz. U. 2019r., poz. 1078)

Wybrane fragmenty

Art.7. 3.Rodzice na pierwszym zebraniu rodziców oraz pełnoletni uczniowie na pierwszych zajęciach z wychowawcą w roku szkolnym uzyskują informację o zakresie opieki zdrowotnej oraz o prawie do wyrażenia sprzeciwu, o którym mowa w ust.2, złożonego w formie pisemnej do świadczeniodawcy realizującego opiekę. Informację tę umieszcza się ponadto w miejscu ogólnie dostępnym w szkole.

5.Sprawowanie opieki nad uczniami przewlekle chorymi lub niepełnosprawnymi, o której mowa wart.20, wymaga pisemnej zgody rodziców albo pełnoletnich uczniów. Zgodę wyraża się przed objęciem ucznia opieką.

Więcej…

Obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej

W niedzielę, 1 września 2019r. o godzinie 12:00 społeczność naszej szkoły brała udział w obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

ZDJĘCIA

Poczet Sztandarowy podczas Mszy Świętej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Zdjęcia

Narodowe Czytanie 2019

 

W sobotę, 7 września 2019 r. odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Narodowego Czytania 2019.

W ramach akcji pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 6 w Puławach  czytali "Katarynkę" Bolesława Prusa. 

 GALERIA

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

"Przerwany marsz".

Wyjątkowi goście przywitali z nami Nowy Rok Szkolny 2019/2020.

Pani Natalia Nakonieczna oraz pan Jan Bernat podzielili się swoimi wspomnieniami o pierwszych dniach września 1939 roku.

Więcej…

Bezpieczne wakacje

Stojąc u progu wakacji pamiętaj o kilku ważnych zasadach by  były one bezpieczne i udane.

Zasady bezpieczeństwa podczas wakacji

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ BIBLIOTEKARZY I BIBLIOTEK

8 maja jest Ogólnopolskim Dniem Bibliotekarza i Bibliotek. Inicjatywa ta została zapoczątkowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.   

Więcej…

2 marca 2018r. naszą szkołę odwiedziły dzieci pięcioletnie i sześcioletnie wraz ze swoimi Rodzicami. Wspaniali goście uczestniczyli w ciekawych zajęciach pt. "Z gliny wyczarowane", "English is fun", "Cztery pory roku", "Smocze korale", "Igraszki sportowe", "Moje dziecko idzie do szkoły". Przedszkolaki stworzyły piękne zwierzątka, poznały nowe słówka po angielsku, porozmawiały o otaczającej przyrodzie, ćwiczyły spostrzegawczość, odpowiadały na zagadki, biegały, skakały i jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy robiły. Rodzice natomiast mieli możliwość porozmawiania z dyrekcją szkoły, gronem pedagogicznym, mogli obejrzeć szkołę. Dodatkowo uczestniczyli w zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich przez pedagoga i psychologa szkolnego. Atmosfera była radosna, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni. GALERIA


Oprócz zajęć popołudniowych dla dzieci i rodziców, odbywały się lekcje dla przedszkoli. Relację z odwiedzin przedszkolaków, którzy przyszli wraz ze swoimi Paniami, można obejrzeć klikając w linki poniżej. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie. Do zobaczenia :) 

26.02.2018 r. Przedszkole Integracyjne 

01.03.2018 r.  Miejskie Przedszkole nr. 10

06.03-07.03.2018 r. Przedszkole Domowe, Miejskie Przedszkole nr. 8, Miejskie Przedszkole nr. 15