Brak grafik

Prośba o zwrot książek do biblioteki!

Biblioteka szkolna prosi o zwrot wypożyczonych książek.

W przypadku zagubienia lub zniszczenia podręcznika, należy powiadomić wychowawcę i po otrzymaniu informacji zwrotnej od nauczyciela bibliotekarza wpłacić wskazaną kwotę na rachunek bankowy szkoły, który w tej informacji będzie się znajdował.

W przypadku zagubienia lub zniszczenia innej książki należy ją odkupić i zwrócić do biblioteki.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły.

Informacji dla rodziców uczniów klas ósmych

Drodzy Państwo,
na stronie https://www.kuratorium.lublin.pl/, na stronie głównej znajdują się ważne informacje i załączniki do rekrutacji uczniów. Zachęcam do skorzystania.
Pozdrawiam
Elżbieta Wirga

Rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

13 maja 2020 r. Premier naszego rządu wydał Komunikat, w którym poinformował o stopniowym uruchamianiu pracy szkół. W związku z tym, pragnę przekazać Państwu najważniejsze informacje:

  1. Od 20 maja 2020 r. dzieci 6-letnie, zgłoszone przez Rodziców, będą korzystać z opieki w oddziale przedszkolnym. Kontynuowane jest nauczanie zdalne.
  2. Od 18 maja 2020 r. w naszej szkole będą odbywać się zajęcia indywidualne w ramach godzin rewalidacyjnych.
  3. Od 25 maja 2020 r. szkoła zorganizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I – III, których Rodzice wyrażą taką chęć.
  4. Kontynuowane jest nauczanie zdalne we wszystkich klasach.
  5. Od 25 maja 2020 r. oferujemy indywidualne konsultacje ze wszystkich przedmiotów dla uczniów klas VIII, które będą odbywały się na terenie szkoły. Konsultacje są dobrowolne dla uczniów.
  6. Od 1 czerwca 2020 r. umożliwiamy indywidualne konsultacje z nauczycielami  dla zainteresowanych uczniów wszystkich klas.

Aby móc przyjąć do szkoły dzieci, tych z Państwa, którzy się na to zdecydowali, prosimy  o zapoznanie się z "Procedurą bezpieczeństwa na terenie szkoły w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2’’ oraz jak najszybsze dostarczenie dokumentów, pozwalających na przyjęcie dziecka, tj. Oświadczenia rodziców, Deklaracji rodziców, Zasady funkcjonowania placówki w trakcie reżimu sanitarnego, Kwestionariusz oceny ryzyka epidemiologicznego.

 

Wypełnione i podpisane skany dokumentów należy przesyłać drogą mailową  (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub dostarczyć osobiście do wtorku 19.05.2020 r. (w przypadku oddziałów przedszkolnych), i do czwartku 21 maja 2020 r. w przypadku uczniów klas 1-3,  dla których możliwość organizacji zajęć opiekuńczych rozpocznie się od 25 maja 2020 r., aby można było właściwie zaplanować organizację pracy w tych specyficznych i trudnych warunkach.

W przypadku zajęć konsultacyjnych dla uczniów klas ósmych od 25 maja 2020 wychowawcy klas będą się kontaktować z Państwem odnośnie zapotrzebowania na takie zajęcia.

W dalszej kolejności kontakt będzie dotyczył możliwości zorganizowania zajęć konsultacyjnych dla uczniów klas 4-7 od 1 czerwca 2020 r.

Informujemy, że jeśli rodzic dziecka zapisanego na zajęcia opiekuńcze w oddziale przedszkolnym lub mającego wykupione obiady (w klasach 1-3) nie zgłosi rezygnacji do godz. 10:00 dnia poprzedniego będzie musiał ponieść koszty posiłku. Jest to związane z koniecznością wcześniejszego zakupu zaopatrzenia do stołówki.

Zarządzenie z dnia 18 maja 2020r.

Procedura bezpieczeństwa

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA 

Załącznik 1: Zasady funkcjonowania placówki

Załącznik 2: Kwestionariusz oceny ryzyka

Załącznik 3: Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych

Załącznik 4: Deklaracja rodziców

Office 365

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

w związku z przedłużeniem czasowego zamknięcia szkół do 24 maja 2020r. informujemy, że kształcenie na odległość będzie przebiegało jak dotychczas. Oznacza to, że obowiązkiem  ucznia jest realizacja zadań umieszczonych w e-dzienniku w zakładce zadania domowe. Zachęcamy wszystkich uczniów do korzystania z  platformy Office 365 https://www.office.com/, w tym zajęć realizowanych  online.

Dla Państwa wygody na stronie szkoły w zakładce Office 365  zamieściliśmy link kierujący na  platformę. 

 

Jak zmotywować się do nauki?

Kliknij, przeczytaj!

Bądź bezpieczny w sieci!

Warto skorzystać!

Warto skorzystać w okresie kwarantanny 

TVP Kultura rozpoczęła emisję zekranizowanych lektur szkolnych i innych ciekawych zajęć. Zachęcamy do ich obejrzenia

            I mnóstwo materiałów w linku poniżej... nie czekaj i zamiast się nudzić skorzystaj!

https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna 

https://www.kuratorium.lublin.pl/?akc=akt&op=szcz&id=10497

 

2 marca 2018r. naszą szkołę odwiedziły dzieci pięcioletnie i sześcioletnie wraz ze swoimi Rodzicami. Wspaniali goście uczestniczyli w ciekawych zajęciach pt. "Z gliny wyczarowane", "English is fun", "Cztery pory roku", "Smocze korale", "Igraszki sportowe", "Moje dziecko idzie do szkoły". Przedszkolaki stworzyły piękne zwierzątka, poznały nowe słówka po angielsku, porozmawiały o otaczającej przyrodzie, ćwiczyły spostrzegawczość, odpowiadały na zagadki, biegały, skakały i jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy robiły. Rodzice natomiast mieli możliwość porozmawiania z dyrekcją szkoły, gronem pedagogicznym, mogli obejrzeć szkołę. Dodatkowo uczestniczyli w zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich przez pedagoga i psychologa szkolnego. Atmosfera była radosna, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni. GALERIA


Oprócz zajęć popołudniowych dla dzieci i rodziców, odbywały się lekcje dla przedszkoli. Relację z odwiedzin przedszkolaków, którzy przyszli wraz ze swoimi Paniami, można obejrzeć klikając w linki poniżej. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie. Do zobaczenia :) 

26.02.2018 r. Przedszkole Integracyjne 

01.03.2018 r.  Miejskie Przedszkole nr. 10

06.03-07.03.2018 r. Przedszkole Domowe, Miejskie Przedszkole nr. 8, Miejskie Przedszkole nr. 15