Bezpieczne wakacje

Stojąc u progu wakacji pamiętaj o kilku ważnych zasadach by  były one bezpieczne i udane.

Zasady bezpieczeństwa podczas wakacji

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ BIBLIOTEKARZY I BIBLIOTEK

8 maja jest Ogólnopolskim Dniem Bibliotekarza i Bibliotek. Inicjatywa ta została zapoczątkowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.   

Więcej…

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W coroczny kalendarz uroczystości w naszej szkole wpisany jest apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzień ten jest znakomitą okazją, by uzmysłowić rolę i znaczenie takich słów jak Patriotyzm i Ojczyzna.

Więcej…

Dzień Wiosny 2019

W czwartek, 21 marca 2019 r. świętowaliśmy w szkole Dzień Wiosny.  Dzieci powitały wiosnę siejąc nasionka różnych warzyw do doniczek z ziemią i tak powstał nasz świetlicowy ogródek. Mali ogrodnicy dowiedzieli  się przy tym co jest potrzebne roślinom do życia a przy tworzeniu ogródka było mnóstwo zabawy. 

GALERIA

 

Dni Integracji 25 - 29 marca 2019

 

          W dniach 25 – 29 marca br. obchodzić będziemy, jak co roku,       Dni Integracji,   w tym roku pod hasłem  „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.

          Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału                  w konkursach organizowanych na terenie naszej szkoły.  

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

 

                           

Dni Otwarte 25 lutego - 4 marca 2019 r. galeria

 

               Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 6 im. Polskich Lotników
w Puławach
 organizowane są corocznie  od kilku lat. W tym  roku odbyły się
w  dniach  od  25  lutego   do  4  marca.
Jest  to inicjatywa  skierowana do dzieci  pięcio- i sześcioletnich oraz ich rodziców.

Więcej…

Turniej szachowy

Już po raz dziesiąty w Osinach odbył się Zimowy Szachowy Turniej dla dzieci.
W turnieju uczestniczyło ponad stu  szachistów z różnych zakątków Polski. Więcej…

2 marca 2018r. naszą szkołę odwiedziły dzieci pięcioletnie i sześcioletnie wraz ze swoimi Rodzicami. Wspaniali goście uczestniczyli w ciekawych zajęciach pt. "Z gliny wyczarowane", "English is fun", "Cztery pory roku", "Smocze korale", "Igraszki sportowe", "Moje dziecko idzie do szkoły". Przedszkolaki stworzyły piękne zwierzątka, poznały nowe słówka po angielsku, porozmawiały o otaczającej przyrodzie, ćwiczyły spostrzegawczość, odpowiadały na zagadki, biegały, skakały i jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy robiły. Rodzice natomiast mieli możliwość porozmawiania z dyrekcją szkoły, gronem pedagogicznym, mogli obejrzeć szkołę. Dodatkowo uczestniczyli w zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich przez pedagoga i psychologa szkolnego. Atmosfera była radosna, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni. GALERIA


Oprócz zajęć popołudniowych dla dzieci i rodziców, odbywały się lekcje dla przedszkoli. Relację z odwiedzin przedszkolaków, którzy przyszli wraz ze swoimi Paniami, można obejrzeć klikając w linki poniżej. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie. Do zobaczenia :) 

26.02.2018 r. Przedszkole Integracyjne 

01.03.2018 r.  Miejskie Przedszkole nr. 10

06.03-07.03.2018 r. Przedszkole Domowe, Miejskie Przedszkole nr. 8, Miejskie Przedszkole nr. 15