Brak grafik

Bezpieczne wakacje

Stojąc u progu wakacji pamiętaj o kilku ważnych zasadach by  były one bezpieczne i udane.

Zasady bezpieczeństwa podczas wakacji

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ BIBLIOTEKARZY I BIBLIOTEK

8 maja jest Ogólnopolskim Dniem Bibliotekarza i Bibliotek. Inicjatywa ta została zapoczątkowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.   

Więcej…

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W coroczny kalendarz uroczystości w naszej szkole wpisany jest apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzień ten jest znakomitą okazją, by uzmysłowić rolę i znaczenie takich słów jak Patriotyzm i Ojczyzna.

Więcej…

Dzień Wiosny 2019

W czwartek, 21 marca 2019 r. świętowaliśmy w szkole Dzień Wiosny.  Dzieci powitały wiosnę siejąc nasionka różnych warzyw do doniczek z ziemią i tak powstał nasz świetlicowy ogródek. Mali ogrodnicy dowiedzieli  się przy tym co jest potrzebne roślinom do życia a przy tworzeniu ogródka było mnóstwo zabawy. 

GALERIA

 

Dni Integracji 25 - 29 marca 2019

 

          W dniach 25 – 29 marca br. obchodzić będziemy, jak co roku,       Dni Integracji,   w tym roku pod hasłem  „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.

          Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału                  w konkursach organizowanych na terenie naszej szkoły.  

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

 

                           

Dni Otwarte 25 lutego - 4 marca 2019 r. galeria

 

               Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 6 im. Polskich Lotników
w Puławach
 organizowane są corocznie  od kilku lat. W tym  roku odbyły się
w  dniach  od  25  lutego   do  4  marca.
Jest  to inicjatywa  skierowana do dzieci  pięcio- i sześcioletnich oraz ich rodziców.

Więcej…

Turniej szachowy

Już po raz dziesiąty w Osinach odbył się Zimowy Szachowy Turniej dla dzieci.
W turnieju uczestniczyło ponad stu  szachistów z różnych zakątków Polski. Więcej…

Współpraca z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w naszej szkole kwitnie. Po raz kolejny gościmy Panie z UTW.
W dniu dzisiejszym(13.10.2017) w naszej szkole po raz kolejny prowadzimy  akcję czytelniczą "Lubimy czytać". Panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Bajarki znad Wisły" gościły w klasie 5c. Zabawa była wspaniała! Panie  przeczytały dzieciom wspaniałą literaturę młodzieżową.
Ponadto Panie z UTW (grupa "Makrama") przeprowadziły dwa zajęcia plastyczne w klasach integracyjnych 5a i 4a. Uczniowie wykonywali wspaniałe bukiety z jesiennych liści. Bardzo dziękujemy za niezwykłe zajęcia i poświęcony nam czas. Dziękuję również Wychowawcom za pomoc.
W tym samym czasie  uczennice z kl.7c Inga Bakinowska oraz Iza Grotnik zaprezentowały uczniom kl.4d baśń pt. "Grajek z Hamelin". Potem przeprowadziły zajęcia plastyczne. Wspaniałe ilustracje ozdobią pracownię polonistyczną s. 33. Lekcja upłynęła w miłej atmosferze.
koordynator akcji
Beata Węglińska-Słowik