Świąteczna Paka Dla Zwierzaka

Samorząd uczniowski organizuje akcję dla zwierząt z puławskiego schroniska. Zbieramy karmę, koce, poduszki i zabawki. 

ŚwiątecznaPakaDlaZwierzaka

Kiermasz Świąteczny

#RazemNaŚwięta

Mikołajki w świetlicy

Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny w świetlicy szkolnej gości już od pierwszych dni grudnia. Dzieci pisały listy do Mikołaja, wykonywały pracę plastyczne o tematyce świątecznej. 

Więcej…

Uroczyste wręczenie stypendiów uczniowskich

10 grudnia br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów.

Więcej…

Konkurs Wiedzy o Bracie Albercie „Trzeba dobrym być jak chleb”

W ramach obchodów 20. rocznicy nadania Puławom Patrona Świętego Brata Alberta odbył się konkurs poświęcony postaci tego wyjątkowego Świętego.

Więcej…

Andrzejki szkolne uczniów klas IV - VIII

Dnia 25 listopada uczniowie klas IV - VIII bardzo dobrze bawili się podczas zabawy andrzejkowej zorganizowanej przez samorząd szkolny. 

Zdjęcia

 

Andrzejki w szkolnej świetlicy

29 listopada nasza świetlica zamieniła się w magiczny salon, w którym zgodnie z tradycją, odbyły się różne wróżby i zabawy.

Więcej…

Współpraca z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w naszej szkole kwitnie. Po raz kolejny gościmy Panie z UTW.
W dniu dzisiejszym(13.10.2017) w naszej szkole po raz kolejny prowadzimy  akcję czytelniczą "Lubimy czytać". Panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Bajarki znad Wisły" gościły w klasie 5c. Zabawa była wspaniała! Panie  przeczytały dzieciom wspaniałą literaturę młodzieżową.
Ponadto Panie z UTW (grupa "Makrama") przeprowadziły dwa zajęcia plastyczne w klasach integracyjnych 5a i 4a. Uczniowie wykonywali wspaniałe bukiety z jesiennych liści. Bardzo dziękujemy za niezwykłe zajęcia i poświęcony nam czas. Dziękuję również Wychowawcom za pomoc.
W tym samym czasie  uczennice z kl.7c Inga Bakinowska oraz Iza Grotnik zaprezentowały uczniom kl.4d baśń pt. "Grajek z Hamelin". Potem przeprowadziły zajęcia plastyczne. Wspaniałe ilustracje ozdobią pracownię polonistyczną s. 33. Lekcja upłynęła w miłej atmosferze.
koordynator akcji
Beata Węglińska-Słowik