Świąteczna Paka Dla Zwierzaka

Samorząd uczniowski organizuje akcję dla zwierząt z puławskiego schroniska. Zbieramy karmę, koce, poduszki i zabawki. 

ŚwiątecznaPakaDlaZwierzaka

Kiermasz Świąteczny

#RazemNaŚwięta

Mikołajki w świetlicy

Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny w świetlicy szkolnej gości już od pierwszych dni grudnia. Dzieci pisały listy do Mikołaja, wykonywały pracę plastyczne o tematyce świątecznej. 

Więcej…

Uroczyste wręczenie stypendiów uczniowskich

10 grudnia br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów.

Więcej…

Konkurs Wiedzy o Bracie Albercie „Trzeba dobrym być jak chleb”

W ramach obchodów 20. rocznicy nadania Puławom Patrona Świętego Brata Alberta odbył się konkurs poświęcony postaci tego wyjątkowego Świętego.

Więcej…

Andrzejki szkolne uczniów klas IV - VIII

Dnia 25 listopada uczniowie klas IV - VIII bardzo dobrze bawili się podczas zabawy andrzejkowej zorganizowanej przez samorząd szkolny. 

Zdjęcia

 

Andrzejki w szkolnej świetlicy

29 listopada nasza świetlica zamieniła się w magiczny salon, w którym zgodnie z tradycją, odbyły się różne wróżby i zabawy.

Więcej…

W dniu 18.05.2017r. grupy 0a, 0b oraz klasa 1a byli na niesamowitej wycieczce w Parku Bałtowskim! Na wyprawę po Jurajskim Parku Dinozaurów zabrała nas Pani przewodnik, która opowiadała o zwyczajach dinozaurów. Na szczęście to tylko naturalnej wielkości modele kilkudziesięciu przedstawicieli tego gatunku. Słuchaliśmy charakterystyki gadów poprzez kolejne okresy geologiczne, łamiąc sobie języki przy próbach powtarzania nazw poszczególnych dinozaurów. Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy z tych wrażeń, a już czekał na nas Zwierzyniec Bałtowski, gdzie na obszarze 40 ha puszczone wolno spacerują dzikie zwierzęta, które oglądaliśmy przez okna amerykańskich School Busów oraz Zwierzyniec Dolny. Na zakończenie dnia mogliśmy poszaleć w Parku Zabaw.

            Zachęcamy każdego do odwiedzenia tego parku! GALERIA