Brak grafik

Bezpieczne wakacje

Stojąc u progu wakacji pamiętaj o kilku ważnych zasadach by  były one bezpieczne i udane.

Zasady bezpieczeństwa podczas wakacji

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ BIBLIOTEKARZY I BIBLIOTEK

8 maja jest Ogólnopolskim Dniem Bibliotekarza i Bibliotek. Inicjatywa ta została zapoczątkowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.   

Więcej…

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W coroczny kalendarz uroczystości w naszej szkole wpisany jest apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzień ten jest znakomitą okazją, by uzmysłowić rolę i znaczenie takich słów jak Patriotyzm i Ojczyzna.

Więcej…

Dzień Wiosny 2019

W czwartek, 21 marca 2019 r. świętowaliśmy w szkole Dzień Wiosny.  Dzieci powitały wiosnę siejąc nasionka różnych warzyw do doniczek z ziemią i tak powstał nasz świetlicowy ogródek. Mali ogrodnicy dowiedzieli  się przy tym co jest potrzebne roślinom do życia a przy tworzeniu ogródka było mnóstwo zabawy. 

GALERIA

 

Dni Integracji 25 - 29 marca 2019

 

          W dniach 25 – 29 marca br. obchodzić będziemy, jak co roku,       Dni Integracji,   w tym roku pod hasłem  „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.

          Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału                  w konkursach organizowanych na terenie naszej szkoły.  

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

 

                           

Dni Otwarte 25 lutego - 4 marca 2019 r. galeria

 

               Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 6 im. Polskich Lotników
w Puławach
 organizowane są corocznie  od kilku lat. W tym  roku odbyły się
w  dniach  od  25  lutego   do  4  marca.
Jest  to inicjatywa  skierowana do dzieci  pięcio- i sześcioletnich oraz ich rodziców.

Więcej…

Turniej szachowy

Już po raz dziesiąty w Osinach odbył się Zimowy Szachowy Turniej dla dzieci.
W turnieju uczestniczyło ponad stu  szachistów z różnych zakątków Polski. Więcej…

W ostatnich tygodniach w naszej szkole odbyło się wiele zajęć otwartych dla dzieci i ich rodziców. 24 lutego oraz 3 marca w godzinach przedpołudniowych przedszkolaki wraz z nauczycielami zapoznali się ze szkołą, zobaczyli wspaniałe teatrzyki przygotowane przez klasy młodsze oraz uczestniczyły w zajęciach sportowych i komputerowych. W dniach 3-4 marca w godzinach popołudniowych dzieci uczestniczyły w wielu ciekawych warsztatach m.in. w zajęciach językowych, przyrodniczych, plastycznych, matematycznych. Rodzice natomiast w tym czasie uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez pedagoga i psychologa szkolnego. Oprócz zajęć, nasi przybyli goście mogli zapoznać się z ofertą naszej szkoły, porozmawiać z nauczycielami. Kulminacją dni otwartych było wspólne wyjście do obserwatorium astronomicznego w Puławach. 

Zajęcia w naszej szkole rozwijają nie tylko kluczowe kompetencje, kładziemy również duży nacisk na rozwój fizyczny i motorykę małą. Nasi uczniowie chętnie wyrażają się artystycznie, zajęcia są ciekawe, różnorodne, nieszablonowe. 

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Do zobaczenia! GALERIA