W okresie 3-17.08.2020 sekretariat szkoły będzie nieczynny.

Egzamin Ósmoklasisty

Pragnę poinformować, że zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty będą wydawane w dniu 31 lipca 2020 w godzinach 10.00 - 14.00.

Nasi Najlepsi 2019/2020

Dziś w Puławach miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Odbyło się rozdanie nagród prezydenta Puław za wybitne osiągnięcia w nauce - stypendium "Nasi Najlepsi"!
Oczywiście nie mogło tam zabraknąć uczniów "skrzydlatej" Szóstki!
Aby trud i wysiłek uczniów został doceniony, musieli oni uzyskać średnią ocen powyżej 5,4 oraz wzorowe zachowanie.
Aż 10 uczniów klas siódmych i ósmych spełniło wyżej wymienione kryteria.
Gratulujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom!

Przedłużenie zajęć na odległość

Puławy, 5 czerwca 2020 r.

Dzień dobry,

pragnę Państwa poinformować, że zgodnie Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia  3 czerwca 2020 r.  zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku
z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,
do dnia 26 czerwca zostaje przedłużone kształcenie na odległość w szkołach
i placówkach.

W piątek, 26 czerwca 2020 r., uczniowie będą mogli odebrać świadectwa, chyba, że dyrektor, z uwagi na sytuację epidemiczną, wyznaczy inny termin. Od soboty, 27 czerwca dzieci i młodzież rozpoczną wakacje.

Szczegółowy harmonogram rozdania świadectw uczniom poszczególnych klas zostanie podany   w niedługim czasie.

Informacja od Rady Rodziców

Bardzo prosimy o wpłaty na Radę Rodziców

Nr Konta bankowego na który należy wpłacić składkę

Prośba o zwrot książek do biblioteki!

Biblioteka szkolna prosi o zwrot wypożyczonych książek.

W przypadku zagubienia lub zniszczenia podręcznika, należy powiadomić wychowawcę i po otrzymaniu informacji zwrotnej od nauczyciela bibliotekarza wpłacić wskazaną kwotę na rachunek bankowy szkoły, który w tej informacji będzie się znajdował.

W przypadku zagubienia lub zniszczenia innej książki należy ją odkupić i zwrócić do biblioteki.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły.

Informacji dla rodziców uczniów klas ósmych

Drodzy Państwo,
na stronie https://www.kuratorium.lublin.pl/, na stronie głównej znajdują się ważne informacje i załączniki do rekrutacji uczniów. Zachęcam do skorzystania.

24 lutego 2017 r. (piątek) godz. 10.00

Księżniczka na ziarnku grochu”- zajęcia teatralne dla dzieci

„Pobaw się z myszką!” – warsztaty informatyczne dla najmłodszych.

2 marca 2017 r. (czwartek) godz. 16.00

”English is fun!”- zajęcia językowe dla dzieci.

„Od drobinki do roślinki”- zajęcia przyrodnicze z wykorzystaniem nowoczesnych środków nauczania.

„Każdy może być artystą!”- warsztaty plastyczne dla dzieci.

„Nowa rzeczywistość. Moje dziecko idzie do szkoły!”- warsztaty dla rodziców z udziałem pedagoga i psychologa szkolnego.

3 marca 2017 r.  (piątek)godzina 10.00

„Cyrk”-  przedstawienie teatralne dla najmłodszych.

„Sportowe igraszki” – zajęcia ruchowe dla dzieci.

3 marca 2017 r.  (piątek) godzina 16.00

„I can speak  English!”- warsztaty językowe dla maluchów.

„Z gliny wyczarowane”- warsztaty plastyczne dla dzieci.

„Matematyka na wesoło”- warsztaty matematyczne z elementami logiki dla najmłodszych.

„Dom pełen niespodzianek” – warsztaty z wykorzystaniem ćwiczeń wspomagających integrację sensoryczną.

3 marca 2017 r. (piątek) godzina 18.00

Wyjście do obserwatorium astronomicznego. Zbiórka przed wejściem głównym szkoły.

17 marca 2017 r. (piątek) , godzina 10.00

„Little Red Riding Hood.”- zajęcia teatralne w języku angielskim dla dzieci.

„Wonderful colours ”- zajęcia językowe z wykorzystaniem metody TPR Activity.

24 marca 2017 r. (piątek) godzina 10.00

"W zaczarowanym świecie książki" - zajęcia teatralne połączone z warsztatami językowymi

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców!