Sekretariat

W okresie 3-17.08.2020 sekretariat szkoły będzie nieczynny.

 

Egzamin Ósmoklasisty

Pragnę poinformować, że zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty będą wydawane w dniu 31 lipca 2020 w godzinach 10.00 - 14.00.

 

Dyrektor szkoły

Elżbieta Wirga

 

Nasi Najlepsi 2019/2020

Dziś w Puławach miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Odbyło się rozdanie nagród prezydenta Puław za wybitne osiągnięcia w nauce - stypendium "Nasi Najlepsi"!
Oczywiście nie mogło tam zabraknąć uczniów "skrzydlatej" Szóstki!
Aby trud i wysiłek uczniów został doceniony, musieli oni uzyskać średnią ocen powyżej 5,4 oraz wzorowe zachowanie.
Aż 10 uczniów klas siódmych i ósmych spełniło wyżej wymienione kryteria.
Gratulujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom!

Zdjęcia

Przedłużenie zajęć na odległość

                                                                              Puławy, 5 czerwca 2020 r.

Dzień dobry,

pragnę Państwa poinformować, że zgodnie Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia  3 czerwca 2020 r.  zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku
z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,
do dnia 26 czerwca zostaje przedłużone kształcenie na odległość w szkołach
i placówkach.

W piątek, 26 czerwca 2020 r., uczniowie będą mogli odebrać świadectwa, chyba, że dyrektor, z uwagi na sytuację epidemiczną, wyznaczy inny termin. Od soboty, 27 czerwca dzieci i młodzież rozpoczną wakacje.

Szczegółowy harmonogram rozdania świadectw uczniom poszczególnych klas zostanie podany   w niedługim czasie.

Pozdrawiam

Elżbieta Wirga

 

Informacja od Rady Rodziców

Bardzo prosimy o wpłaty na Radę Rodziców

 

Nr Konta bankowego na który należy wpłacić składkę 
47 1020 3219 0000 9502 0009 8962

Rada Rodziców

 

 

Prośba o zwrot książek do biblioteki!

Biblioteka szkolna prosi o zwrot wypożyczonych książek.

W przypadku zagubienia lub zniszczenia podręcznika, należy powiadomić wychowawcę i po otrzymaniu informacji zwrotnej od nauczyciela bibliotekarza wpłacić wskazaną kwotę na rachunek bankowy szkoły, który w tej informacji będzie się znajdował.

W przypadku zagubienia lub zniszczenia innej książki należy ją odkupić i zwrócić do biblioteki.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły.

Informacji dla rodziców uczniów klas ósmych

Drodzy Państwo,
na stronie https://www.kuratorium.lublin.pl/, na stronie głównej znajdują się ważne informacje i załączniki do rekrutacji uczniów. Zachęcam do skorzystania.
Pozdrawiam
Elżbieta Wirga

Nasza szkoła zajęła najwyższe miejsce w pierwszym puławskim dniu sportu. Zawody odbywały się na stadionie miejskim przy ul. Bema. Dzień sportu składał z trzech dyscyplin w których rywalizowały damsko - męskie drużyny ze wszystkich puławskich szkół podstawowych. Pierwsza konkurencja to sztafeta w której nasza szkoła okazała się bezkonkurencyjna. W następnej konkurencji skok w dal uczniowie naszej szkoły wypadli równie dobrze i stanęli na najwyższym stopniu podium. I trzecia konkurencja to konkurs karnych na boisku bocznym stadionu miejskiego. Tu ewidentnie zabrakło nam Szczęścia (strzał w poprzeczkę) by przejść do finału, i odpadliśmy tuż na początku. Sumując wszystkie konkurencje mieliśmy taką samą ilość punktów jak Szkoła Podstawowa nr 11. Potrzebna była dogrywka pomiędzy nasza szkołą a "jedenastką" , organizatorzy zadecydowali że będzie to bieg na 60 m. Na linii startu stanął jeden zawodnik z SP 11 oraz najszybszy w naszej szkole Bartek Jaśkowski. Wynik mógł być tylko jeden, oczywiście Bartek wygrał bieg dając naszej szkole pierwsze miejsce. Całym zmaganiom kibicowały aż 4 klasy z naszej szkoły, wyróżniając się na trybunach pięknymi transparentami, pomponami, symbolicznymi dla naszej szkoły modelami samolotów oraz głośnym dopingiem który poniósł naszych po zwycięstwo.