W okresie 3-17.08.2020 sekretariat szkoły będzie nieczynny.

Egzamin Ósmoklasisty

Pragnę poinformować, że zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty będą wydawane w dniu 31 lipca 2020 w godzinach 10.00 - 14.00.

Nasi Najlepsi 2019/2020

Dziś w Puławach miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Odbyło się rozdanie nagród prezydenta Puław za wybitne osiągnięcia w nauce - stypendium "Nasi Najlepsi"!
Oczywiście nie mogło tam zabraknąć uczniów "skrzydlatej" Szóstki!
Aby trud i wysiłek uczniów został doceniony, musieli oni uzyskać średnią ocen powyżej 5,4 oraz wzorowe zachowanie.
Aż 10 uczniów klas siódmych i ósmych spełniło wyżej wymienione kryteria.
Gratulujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom!

Przedłużenie zajęć na odległość

Puławy, 5 czerwca 2020 r.

Dzień dobry,

pragnę Państwa poinformować, że zgodnie Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia  3 czerwca 2020 r.  zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku
z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,
do dnia 26 czerwca zostaje przedłużone kształcenie na odległość w szkołach
i placówkach.

W piątek, 26 czerwca 2020 r., uczniowie będą mogli odebrać świadectwa, chyba, że dyrektor, z uwagi na sytuację epidemiczną, wyznaczy inny termin. Od soboty, 27 czerwca dzieci i młodzież rozpoczną wakacje.

Szczegółowy harmonogram rozdania świadectw uczniom poszczególnych klas zostanie podany   w niedługim czasie.

Informacja od Rady Rodziców

Bardzo prosimy o wpłaty na Radę Rodziców

Nr Konta bankowego na który należy wpłacić składkę

Prośba o zwrot książek do biblioteki!

Biblioteka szkolna prosi o zwrot wypożyczonych książek.

W przypadku zagubienia lub zniszczenia podręcznika, należy powiadomić wychowawcę i po otrzymaniu informacji zwrotnej od nauczyciela bibliotekarza wpłacić wskazaną kwotę na rachunek bankowy szkoły, który w tej informacji będzie się znajdował.

W przypadku zagubienia lub zniszczenia innej książki należy ją odkupić i zwrócić do biblioteki.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły.

Informacji dla rodziców uczniów klas ósmych

Drodzy Państwo,
na stronie https://www.kuratorium.lublin.pl/, na stronie głównej znajdują się ważne informacje i załączniki do rekrutacji uczniów. Zachęcam do skorzystania.

Tradycyjnie jak co roku, uroczystość obchodów Święta Konstytucji 3 Maja rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. św. Józefa we Włostowicach z udziałem pocztów sztandarowych, oraz z udziałem przedstawicieli posłów na Sejm PR, władz samorządowych, organizacji kombatanckich, partii politycznych, szkół oraz organizacji pozarządowych. Uchwalenia konstytucji wniosły do życia Polaków przede wszystkim polityczną niepodległość oraz wolność wewnętrzną narodu. Konstytucja 3 Maja pomogła Polakom przetrwać pod zaborami i zachować polską tożsamość oraz ułatwiła odrodzenie państwa polskiego w 1918. Po przemówieniu prezydenta Puław Janusza Grobla , nastąpiło uroczyste złożenie wieńców pod pomnikiem upamiętniającym uchwalenie Konstytucji 3 maja.