Brak grafik

 

Zajęcia pozalekcyjne

zgodnie z art. 42 ust. 2 pkt 2 KN w roku 2015/2016

 

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

1.

Sosik Katarzyna

  1. ZDW – matematyka środa 13.40-14.25
  2. Koło matematyczne wt. 13.40-14.25
2.

Chodoła Gabriela

       1.Zajęcia świetlicowe – artystyczne

  1. Zajęcia świetlicowe – pomoc w nauce
3.

Dobosz Emilia

  1.              ........................
4.

Dobosz Joanna

  1. terapeutyczne pon. 10.40-11.25
  2. terapeutyczne czw. 8.50-9.35
5.

Domański Mateusz

  1. SKS
  2. Zajęcia świetlicowe
6. Dziwiszek Katarzyna
  1. Zajęcia świetlicowe śr. 12.30-13.30
  2. Zajęcia świetlicowe pt. 12.30-13.30
7.

Faber Maria

  1. Chór szkolny wt. 13.30-15.00

 

8.

Fijoł Magdalena

  1. Zajęcia świetlicowe
  2. Zajęcia świetlicowe - pomoc w nauce

9.

Gawron Agnieszka

  1.               ..........................
10.

Górecka Ewa

  1. ZDW czwartek 12.30-13.15
  2. Zajęcia rozwijające zdolności uczniów  piątek 12.30-13.15
11.

Gruszecka Agnieszka

  1. Zajęcia terapeutyczne wt. 11.30-12.25
  2. Zajęcia terapeutyczne czw. 12.45-13.30
12.

Gunia- Kępka Małgorzata

  1. Koło jęz. ang. wtorek 14.00-14.45
  2. ZDW – jęz. angielski środa 14.45-15.30
13.

Jasik Agnieszka

  1. ZDW wt. 12.45-13.30
  2. Zajęcia rozwijające zdolności uczniów 11.40-12.25
14.

Jeżyna Maciej

  1. SKS
  2. Zajęcia świetlicowe
15.

Jońska Katarzyna

  1. Zajęcia terapeutyczne wt. 16.00-17.00
  2. ZDW śr. 8.00-8.45

 

16.

Kępka Zbigniew

  1. Zajęcia świetlicowe pon. 13.00-14.30
17.

Kleszczyński Bartosz

  1. Zajęcia sportowe środa 14.30-15.15
  2. Zajęcia sportowe czw. 13.40-14.25
18.

Kowalczyk Agnieszka

  1. Koło biblioteczne czw. 13.00-14.00
  2. Koło biblioteczne pt. 13.00-14.00
19.

Kowalczyk Ewelina

  1. ZDW pon. 11.40-12.25
  2. Zajęcia rozwijające zdolności uczniów wt. 12.45-13.30
20.

Kupczyk Urszula

  1. Zaj. terapeutyczne pon. 13.40-14.25
21.

Kowalska Anna

  1. Koło polonistyczne pon13.30 – 14.25
  2. ZDW – język polski pt. 12.45-13.30
22.

Majcher Iwona

  1. Zajęcia terapeutyczne
  2. ZDW
23.

Makarewicz Robert

  1. Zajęcia sportowe pon. 13.30-15.15
24.

Małek Edyta

  1. ZDW śr. 8.00-8.45
  2. Zajęcia rozwijające zdolności uczniów czw. 8.00-8.45
25.

Mazurek Iwona

  1. ZDW wt. 12.30-13.15
  2. Zajęcia rozwijające zdolności uczniów wt. 8.00-8.45
26.

Michałek Anna

 

  1.          ..................................
27.

Mielczarska Anna

  1. Zajęcia terapeutyczne pon. 12.30-13.15
  2. Zajęcia terapeutyczne wt. 12.30-13.15
28.

Napora Agnieszka

  1. Zajęcia kor.-komp. czw. 8.00-8.45
  2. Zajęcia kor.-komp. śr 12.30-13.30
29.

Nieleszczuk Emilia

  1. ZDW wt. 12.45-13.30
  2. Zajęcia terapeutyczne śr.- 13.40-14.25
30.

Ogórek Maria

  1. Koło matematyczne wt. 12.45-13.30
  2. ZDW – matematyka czw. 13.40-14.25
31.

Pachuca Joanna

  1.               ........................
32.

Edyta Pawełek

  1. Koło jęz. ang.         
  2. ZDW – jęz. ang.         
33.

Pawulski Marek

  1.               ..............................
34.

Płaskocińska Agnieszka

  1. ZDW oraz zajęcia logopedyczne pon. 8.00-8.45
  2. Zajęcia rozwijające zdolności uczniów śr. 11.40-12.25 
35.

Polak Katarzyna

       1. Koło jęz. angielskiego wt. 12.45-13.30

       2. ZDW – jęz. angielski pon. 13.30-14.15

36.

Rejmak Arkadiusz

  1. Zajęcia świetlicowe śr. 13.30 - 14.00
  2. Zajęcia świetlicowe śr. 14.30-15.00
37.

Rodak Anna

 

  1. ZDW pon. 12.45-13.30
  1. Zajęcia rozwijające zdolności uczniów czw. 12.45-13.30 
38.

Siatecka Dominika

  1. Zajęcia terapeutyczne śr. 12.45-13.30
  2. Zajęcia terapeutyczne czw. 12.45-13.30
39.

Siedliska Małgorzata

  1. Koło przyrodnicze pon. 13.40-14.25
  2. ZDW – przyroda śr. 8.00-8.45
40.

Siłuch Anna

  1. Zajęcia terapeutyczne pon. 12.30-13.15
  2. Zajęcia terapeutyczne wt. 12.30-13.15 
41.

Sołdek Anna

  1. ZDW wt. 12.30-13.15
  2. Zajęcia rozwijające zdolności uczniów śr. 12.30-13.15 
42.

Stefanyszyn Magdalena

  1. Koło polonistyczne śr. 12.45-13.30
  2. ZDW – język polski pt. 13.40-14.25 
43.

Stężycka Anna

  1. Koło polonistyczne wt. 8.00-8.45
  2. ZDW – język polski czw. 12.45-13.30
44.

Sugier Anna

  1. ZDW wt 8.00-8.45
  2. Zajęcia rozwijające zdolności uczniów czw. 12.45-13.30
45.

Sycińska Aneta

  1. ZDW wt. 8.00-8.45
  2. Zajęcia rozwijające zdolności uczniów pt. 8.00-8.45
46.

Warda Maria

  1. Zajęcia rewalidacyjne pon. 13.40-14.25
  2. Zajęcia rewalidacyjne śr. 13.40-14.25 
47.

Węglińska - Słowik Beata

  1. Koło polonistyczne pon. 8.00-8.45
  2. ZDW – język polski pt. 8.00-8.45
48.

Włodarczyk Sławomira

  1. Koło przyrodnicze wt. 13.40-14.25
  2. ZDW – przyroda czw. 12.45-13.30
49.

Wojciechowska Renata

  1. ZDW pon. 12.30-13.15
  2. Zajęcia rozwijające zdolności uczniów pt. 12.30-13.15
50.

Woźniakowska-Dziak Justyna

  1. Zajęcia świetlicowe wt. 13.30-14.30
  2. Zajęcia świetlicowe pt. 13.30-14.30