Turniej szachowy

Już po raz dziesiąty w Osinach odbył się Zimowy Szachowy Turniej dla dzieci.
W turnieju uczestniczyło ponad stu  szachistów z różnych zakątków Polski.

Naszą szkołę reprezentowali:
Aleks  Madejski kl. II b
Maciej  Mielczarski kl. II b
Jakub  Woźniak  kl. IV b
Jakub   Morgaś  kl. IV b
Zuzanna  Taracha kl. IV c
Kaja   Chudoń  kl. IV c
Wiktoria   Sycińska  kl. V a

Nasi młodzi  szachiści  godnie reprezentowali naszą szkołę, zajmując bardzo wysokie miejsca.
 Jakub Wożniak zajął  I  MIEJSCE   w  kategorii chłopców do lat 10
 Zuzanna Taracha zajęła VI  MIEJSCE   w  kategorii  dziewcząt do lat 10
 Kaja Chudoń  zajęła IX MIEJSCE  w  kategorii dziewcząt do lat 15
Pozostali uczestnicy także zajęli wysokie pozycje w rankingu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dni Otwarte w "Szóstce"-ZAPRASZAMY

Gala Nasi Najlepsi 2018/2019

"Skrzydlate słowa, skrzydlate myśli rodzą się w skrzydlatej Szóstce! Nieustanne loty do gwiazd, spełnianie marzeń, wspinanie się na szczyty wiedzy i rozwijanie wielu umiejętności są nadrzędnymi celami kształcenia w szkole nr 6.” Tymi słowami nasi konferansjerzy otworzyli kolejną galę Nasi Najlepsi. Uroczystość jest podsumowaniem osiągnięć za I półrocze roku szkolnego 2018/2019.
W tym roku, dyplom „Wzorowego Ucznia” otrzymało 66 podopiecznych, którzy mieli średnią powyżej 4,75 oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania. Wyróżnienie otrzymało także 34 podopiecznych, którzy mieli 100% frekwencję.
Zaszczycili nas swoją obecnością: Przewodnicząca Rady Miasta Puławy Pani Bożena Krygier, Pani Anna Maj kierownik Wydziału Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Puławy, Pani Agnieszka Zamojska Inspektor Wydziału Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Puławy, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Aneta Walaszczyk.
Ponadto, swój recital zaprezentowała absolwentka naszej szkoły, wspaniała i niezwykle utalentowana artystka – Jadwiga Malinowska
Jeszcze raz chcielibyśmy pogratulować uczniom, a także rodzicom za wychowanie tak sumiennych, pracowitych, wytrwałych, odpowiedzialnych i wyróżniających się wysoką kulturą osobistą dzieci!

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy - dozorca nocny

Rekrutacja

• do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach odbywa się w dniach 1 marca 2019  – 29 marca 2019
  • do klasy I w Szkole Podstawowej Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach odbywa się w dniach 1 marca 2019  – 29 marca 2019.

Dokumenty można pobrać w zakładce rekrutacja-dokumenty lub w sekretariacie szkoły.

ZAPRASZAMY!

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa odbędzie się 4.02.2109 (poniedziałek)

13.00-15.00 klasy O-III

15.30-17.30 klasy IV-VIII

Uroczysta Gala – Nasi Najlepsi

8 lutego o godz.10.00 gorąco zapraszamy Rodziców i przyjaciół „Szóstki” na   Galę „ Nasi Najlepsi”.  To uroczyste podsumowanie osiągnięć uczniów  w I półroczu roku szkolnego 2018/2019. Aby podkreślić rangę imprezy i uzmysłowić  wszystkim, jak ważne jest to wydarzenie najpierw odśpiewany będzie hymn. Potem, w obecności zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i uczniów dyrektor szkoły Elżbieta Wirga, przy dźwiękach fanfar wyróżni uczniów w  następujących kategoriach:

-wzorowy uczeń (ten zaszczytny tytuł otrzymają uczniowie, którzy uzyskali najwyższe oceny w nauce i zachowaniu

- wzorowa frekwencja

Gala okraszona będzie występem artystycznym naszej absolwentki Jadwigi Malinowskiej.

Impreza ta wzbudza zawsze nie lada emocje. Serdecznie zapraszamy!!!

Dnia 14.09.2018r. uczniowie naszej szkoły wysłuchali prelekcji funkcjonariuszy policji państwowej dotyczącej bezpieczeństwa w czasie drogi do szkoły. Policjanci przypomnieli zasady poruszania się rowerami po chodnikach, przechodzenia przez ulicę, bezpieczeństwa w czasie wysiadania z samochodu. Odpowiadali na liczne pytania dzieci. To spotkanie na pewno przypomniało uczniom o bezpieczeństwie w czasie drogi do szkoły.