Turniej szachowy

Już po raz dziesiąty w Osinach odbył się Zimowy Szachowy Turniej dla dzieci.
W turnieju uczestniczyło ponad stu  szachistów z różnych zakątków Polski.

Naszą szkołę reprezentowali:
Aleks  Madejski kl. II b
Maciej  Mielczarski kl. II b
Jakub  Woźniak  kl. IV b
Jakub   Morgaś  kl. IV b
Zuzanna  Taracha kl. IV c
Kaja   Chudoń  kl. IV c
Wiktoria   Sycińska  kl. V a

Nasi młodzi  szachiści  godnie reprezentowali naszą szkołę, zajmując bardzo wysokie miejsca.
 Jakub Wożniak zajął  I  MIEJSCE   w  kategorii chłopców do lat 10
 Zuzanna Taracha zajęła VI  MIEJSCE   w  kategorii  dziewcząt do lat 10
 Kaja Chudoń  zajęła IX MIEJSCE  w  kategorii dziewcząt do lat 15
Pozostali uczestnicy także zajęli wysokie pozycje w rankingu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dni Otwarte w "Szóstce"-ZAPRASZAMY

Gala Nasi Najlepsi 2018/2019

"Skrzydlate słowa, skrzydlate myśli rodzą się w skrzydlatej Szóstce! Nieustanne loty do gwiazd, spełnianie marzeń, wspinanie się na szczyty wiedzy i rozwijanie wielu umiejętności są nadrzędnymi celami kształcenia w szkole nr 6.” Tymi słowami nasi konferansjerzy otworzyli kolejną galę Nasi Najlepsi. Uroczystość jest podsumowaniem osiągnięć za I półrocze roku szkolnego 2018/2019.
W tym roku, dyplom „Wzorowego Ucznia” otrzymało 66 podopiecznych, którzy mieli średnią powyżej 4,75 oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania. Wyróżnienie otrzymało także 34 podopiecznych, którzy mieli 100% frekwencję.
Zaszczycili nas swoją obecnością: Przewodnicząca Rady Miasta Puławy Pani Bożena Krygier, Pani Anna Maj kierownik Wydziału Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Puławy, Pani Agnieszka Zamojska Inspektor Wydziału Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Puławy, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Aneta Walaszczyk.
Ponadto, swój recital zaprezentowała absolwentka naszej szkoły, wspaniała i niezwykle utalentowana artystka – Jadwiga Malinowska
Jeszcze raz chcielibyśmy pogratulować uczniom, a także rodzicom za wychowanie tak sumiennych, pracowitych, wytrwałych, odpowiedzialnych i wyróżniających się wysoką kulturą osobistą dzieci!

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy - dozorca nocny

Rekrutacja

• do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach odbywa się w dniach 1 marca 2019  – 29 marca 2019
  • do klasy I w Szkole Podstawowej Nr 6 im. Polskich Lotników w Puławach odbywa się w dniach 1 marca 2019  – 29 marca 2019.

Dokumenty można pobrać w zakładce rekrutacja-dokumenty lub w sekretariacie szkoły.

ZAPRASZAMY!

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa odbędzie się 4.02.2109 (poniedziałek)

13.00-15.00 klasy O-III

15.30-17.30 klasy IV-VIII

Uroczysta Gala – Nasi Najlepsi

8 lutego o godz.10.00 gorąco zapraszamy Rodziców i przyjaciół „Szóstki” na   Galę „ Nasi Najlepsi”.  To uroczyste podsumowanie osiągnięć uczniów  w I półroczu roku szkolnego 2018/2019. Aby podkreślić rangę imprezy i uzmysłowić  wszystkim, jak ważne jest to wydarzenie najpierw odśpiewany będzie hymn. Potem, w obecności zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i uczniów dyrektor szkoły Elżbieta Wirga, przy dźwiękach fanfar wyróżni uczniów w  następujących kategoriach:

-wzorowy uczeń (ten zaszczytny tytuł otrzymają uczniowie, którzy uzyskali najwyższe oceny w nauce i zachowaniu

- wzorowa frekwencja

Gala okraszona będzie występem artystycznym naszej absolwentki Jadwigi Malinowskiej.

Impreza ta wzbudza zawsze nie lada emocje. Serdecznie zapraszamy!!!

Nadszedł dzień upragniony przez wielu. Dzień w którym zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. To właśnie dziś 22 czerwca rozpoczęły się wakacje. Z uśmiechami na twarzy nagrodziliśmy najlepszych uczniów, nie tylko ze średnią powyżej 4,75 ale również dzieci, które zaangażowały się w pracę samorządu szkolnego. Ze świadectwem w ręku dzieci opuściły szkołę, pełni nadziei na wspaniałe lato. Jeszcze raz życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.