Dbajcie o swoją higienę. Myjcie zęby, odwiedzajcie dentystę. Zakładajcie czyste ubrania, pamiętajcie o prysznicu. W czasie zabawy myślcie o skutkach swoich działań. Nie wybiegajcie za piłką na ulicę, nie biegajcie po ulicy. Pamiętajcie o tym, aby czas spędzać   bezpiecznie.

W czasie „Tygodnia Oświaty Zdrowotnej” zaprosiliśmy  was do udziału w konkursach i akcjach prowadzonych na terenie naszej szkoły:

1. Konkurs plastyczny „Dbaj o swoje zdrowie” przeznaczony był dla uczniów klas 0-3. Technika wykonania pracy - dowolna.
  2. Konkurs wiedzy dla uczniów klas 4-7 „Żyj bezpiecznie i bądź zdrów na co dzień”. Konkurs odbył się dnia 27.03.2017r. o godz. 13.30. w sali 37. Był to krótki test dotyczący zdrowego stylu życia.
  3. Pokaz i nauka „Zumby” oraz wykład dotyczący zdrowego odżywiania dla klas
  4. Zajęcia dla dzieci ze świetlicy szkolnej pt. „Ruch i woda zdrowia doda”.
  5. Konkurs plastyczny na reklamę zdrowego stylu życia dla klas 4-7.
  6. Mecz piłki siatkowej, nauczyciele – uczniowie, kl. 5-7.

Wysłuchaliście wykładu przez radiowęzeł i mogliście zobaczyć ile cukru jest w napojach, które pijecie.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursach i akcjach PCK w czasie „Tygodnia Oświaty Zdrowotnej”. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie zajęć. Wyniki konkursów zostaną podane w najbliższym czasie.

ZAPRASZAMY ZA ROK !!!