Święta tuż, tuż…

Wszyscy już czujemy atmosferę świąt. Również w świetlicy szkolnej zrobiło się zielono i klimatycznie, a to za sprawą konkursu „ZAJĄCZEK WIELKANOCNY”. Jego celem było pielęgnowanie tradycji świątecznych oraz rozwijanie wyobraźni naszych wychowanków. Zadaniem uczestników było wykonanie zajączka dowolną techniką i dostarczenie go do świetlicy w wyznaczonym terminie. Dzieci z klas 1-3 przygotowały piękne prace. Jury miało niełatwe zadanie. Pomysłowość wykonania świątecznych zajączków zaskoczyła wszystkich. Dnia 28.03.2018 r. ogłoszono wyniki:

Mateusz Bąk (3c)

Julia Stefanyszyn (1b)

Antoni Juszkiewicz ( 2a)

Iga Kowalska ( 1b)

Hanna Pachuca (1b)

Szymon Pyska ( 2a)

Maja Charyton  (3d)

Jakub Morgaś (3b)

Zuzanna Niezgoda (3d)

Julia Przerwa (3b)

Natalia Sułek (3d)

Gratulujemy!

Wszyscy artyści zostali nagrodzeni. Zwycięzcom wręczono książki, zaś pozostałym dzieciom słodkie upominki.

Dziękujemy uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach świetlicowych.