Święta tuż, tuż…

               Wszyscy już czujemy atmosferę świąt. Również w świetlicy szkolnej zrobiło się zielono i klimatycznie, a to za sprawą konkursu „ZAJĄCZEK WIELKANOCNY”. Jego celem było pielęgnowanie tradycji świątecznych oraz rozwijanie wyobraźni naszych wychowanków. Zadaniem uczestników było wykonanie zajączka dowolną techniką i dostarczenie go do świetlicy w wyznaczonym terminie. Dzieci z klas 1-3 przygotowały piękne prace. Jury miało niełatwe zadanie. Pomysłowość wykonania świątecznych zajączków zaskoczyła wszystkich. Dnia 28.03.2018 r. ogłoszono wyniki:

I miejsce

Mateusz Bąk (3c)

Julia Stefanyszyn (1b)

 

II miejsce

Antoni Juszkiewicz ( 2a)

 

III miejsce

Iga Kowalska ( 1b)

Hanna Pachuca (1b)

Szymon Pyska ( 2a)

 

Wyróżnienia

Maja Charyton  (3d)

Jakub Morgaś (3b)

Zuzanna Niezgoda (3d)

Julia Przerwa (3b)

Natalia Sułek (3d)

 

Gratulujemy!

Wszyscy artyści zostali nagrodzeni. Zwycięzcom wręczono książki, zaś pozostałym dzieciom słodkie upominki.

Dziękujemy uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach świetlicowych.