Dni Integracji 2018
REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
"MAMY SIEBIE, MAMY TAK WIELE"

1.    Cele konkursu:
1.     Propagowanie wartości takich jak: przyjaźń, akceptacja, tolerancja, wzajemna pomoc.
2.    Rozwijanie osobistych zainteresowań, wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych.
3.    Zachęcenie uczniów do fotografowania jako kreatywnej formy spędzania wolnego czasu.
4.    Promocja Szkoły w środowisku lokalnym.

2. Uczestnicy konkursu:
Konkurs jest przeznaczony dla uczniów z klas III-VII Szkół Podstawowych naszego Powiatu.

3. Tematyka prac:
Przyjaźń, życzliwość, wzajemna pomoc, tolerancja, akceptacja.

4. Format prac - prace fotograficzne:
- Każdy uczestnik konkursu może zgłosić na konkurs jedno zdjęcie.
- Format zdjęć – A5 lub A4
- Zdjęcia mogą być kolorowe lub czarno-białe.
- Każde zdjęcie musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą i szkołą

5. Termin i sposób zgłaszania prac:
- Konkurs trwa do 13 kwietnia 2018 roku.
- Zdjęcia należy wysyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   z dopiskiem w     temacie- konkurs fotograficzny
oraz wywołane dostarczyć osobiście do Sali 14 lub 18
- UWAGA! Fotografie można także przynosić na nośniku USB.
Prace uczniów zostaną zaprezentowane na naszej szkolnej stronie internetowej w zakładce Konkurs fotograficzny oraz na tablicach głównego korytarza w szkole.

6. Kryteria oceny:
- Walory merytoryczne - zgodność z celami konkursu, wartości poznawcze.
- Walory artystyczne - ogólne wrażenie, pomysłowość, oryginalność.

7. Rozstrzygnięcie konkursu:
Wyniki konkursu i nazwiska Laureatów zostaną ogłoszone 20 kwietnia na stronie internetowej szkoły. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na uroczystej Gali podsumowującej tegoroczne Dni Integracji.

8. Postanowienia ogólne:
- Zdjęcia złej jakości lub niezgodne z tematem konkursu nie będą dopuszczone do konkursu.
- Nadesłanie zdjęć na konkurs oraz podanie danych osobowych jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu, oświadczeniem posiadania praw autorskich do nadesłanych na konkurs prac oraz wyrażeniem zgody na umieszczenie danych osobowych uczestnika konkursu na szkolnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Puławach.
- Ostateczna interpretacja powyższego Regulaminu należy do Organizatorów.

9. Organizatorzy Konkursu:
p. Joanna Dobosz, Joanna Pachuca, Anna Siłuch
Zespół ds. Integracji

Zapraszamy do fotografowania i wzięcia udziału w powyższym Konkursie.
Życzymy POWODZENIA!