1 marca 2018r. w ramach Dni Otwartych gościliśmy w naszej szkole grupę pięciolatków z Przedszkola nr 10. W Puławach. Pierwsze zajęcia przygotowali uczniowie z klasy 5b z nauczycielem polonistą p. Beatą Węglińską- Słowik. Zajęcia pt. „Tęczowe słowa” poprowadzili uczniowie. Była muzyka grana na żywo, baśniowe scenki odgrywane przez aktorów oraz prezentacja slajdów. Przedszkolaki odgadywały tytuły prezentowanych baśni. Zabawa była znakomita. Na zakończenie dzieci wspólnie kolorowały obrazek na tablicy multimedialnej. Należy dodać, że scenariusz dramy pt. „Czerwony Kapturek” opracowała Zosia Bielawska, na keyboardzie grał Adaś Jabłoński, a obrazek na tablicy multimedialnej narysowała Zuzia Mężydło. Zabawy prowadziły: Wiktoria Łysiak, Julka Kuźma, Michalina Sułek, Nikola Jasik, Ola Grzeszczuk. Scenki odgrywali: Zosia Bielawska, Kuba Łukasik, Michał Woszczyk, Mateusz Guzek, Miłosz Tomasiak, Amelka Winsztal, Natalka Kowal, Wiktoria Łysiak i Kuba Guzek. Dzieci uczestniczyły również w zajęciach sportowych poprowadzonych przez p. Marka Pawulskiego we współpracy z uczennicami z klasy 7a oraz zajęciach plastycznych przeprowadzonych przez Panie ze świetlicy. Dziękujemy przedszkolakom, że gościli u nas, a Paniom Wychowawczyniom za opiekę.