W ramach realizacji  projektu czytelniczego "Lubimy czytać" w klasie  III e cyklicznie są prowadzone zajęcia głośnego czytania dzieciom przez Rodziców. Spotkania odbywają się regularnie co tydzień. Było ich 13. Dziękujemy wspaniałym Rodzicom, którzy poświęcili swój czas i byli gośćmi w klasie: Pani Anecie  Sidor (6 razy), Pani Małgorzacie Sołydze (5 razy),Pani Ewelinie Bieniek i Pani Annie Kowalik ( 1 raz). Książki czytane przez Rodziców: to bajki i baśnie: "Jaś i Małgosia", "Ali Baba i 40 rozbójników", "Kot w Butach", "Jaś i fasola", "Stoliczku, nakryj się", "Pani Zima", a także  legendy: "Legenda o Smoku Wawelskim", "Legenda o królu Popielu, którego zjadły myszy", ponadto zaprezentowano  wiersze Juliana Tuwima,książkę Jana Grabowskiego "Puc, Bursztyn i goście",Janiny Porazińskiej "Kozuchę Kłamczuchę", oraz "Akademię Pana Kleksa" Jana Brzechwy. Wychowawcą klasy jest Pani Katarzyna Radomska. Dziękujemy wspaniałym Rodzicom i Wychowawczyni za biesiadę literacką.
koordynator akcji
Beata Węglińska-Słowik