15 grudnia w naszej szkole kontynuowaliśmy realizację kolejnego etapu innowacji pedagogicznych "Kto czyta, nie błądzi" autorstwa Beaty Węglińskiej-Słowik, Anny Kowalskiej i Magdaleny Stefanyszyn.
Gościliśmy w klasie 4d tatę Zuzi Rybak Pana Przemysława, który przeczytał obszerny fragment powieści pt. "Magiczne drzewo". Spotkanie z bohaterami powieści było fantastyczne. Dziękujemy Panu Przemkowi.
 
Również w klasach 3a, 3c oraz 0a uczennice z klasy 5b Amelia Winsztal, Zosia Bielawska, Wiktoria Łysiak,Nikola Jasik, Zuzia Mężydło , Julka Kuźma i Ola Grzeszczuk czytały baśnie pt. "Bajkowa kraina","Poczytaj mi, mamo","Święty Mikołaj w buszu", "Boże Narodzenie na pustyni" oraz wiersze "Samochwała" i "Rodzina pingwina idzie do kina". Dziewczyny bawiły młodsze koleżanki i kolegów. Przeprowadziły gry i zabawy literackie oraz miały słodkie niespodzianki. Spotkania z książkami były niesamowite!
 
Również uczennice z kl.7b Weronika Suszek, Zuzia Mikusek i Partycja Stasiak zaprezentowały audycję radiową o tematyce świątecznej zaplanowaną jako etap programu czytelniczego tej klasy "Radio szkolne nadaje". Byłyście wszystkie fantastyczne!
 
Życzę wspaniałych czytelniczych fascynacji.
Ze świątecznym pozdrowieniem
koordynator kampanii czytelniczej
Beata Węglińska-Słowik